Curtis Ciszek - Full part z filmu Pray for Snow

Americký pivovat 10 Barrel Brewing Co. má ve svých řadách plno příznivců zimy a snowboardingu. Je to vidět nejen na některých produktech s jejich značkou, ale i díky podpoře několika filmových projektů. Jedním z nich je i film Pray for Snow, z kterého si dnes dáme první full part. Za ním stojí Curtis Ciszek.

Curtis Ciszek je jedním z riderů, kteří patří do teamu amerického pivovaru 10 Barrel Brewing Co. Ten se stal hlavním partnerem projektu, který byl nazván po jednom z jejich piv, a to Pray for Snow. Team ve složení Curtis Ciszek, Eric Jackson, Ben Ferguson a Lucas Wachs spojil své síly a minulou zimu vyrazil natáčet z Mt. Bachelor na Aljašku. Vzniklo plno záběrů, které potěší všechny backcountry fanoušky a jak jednotlivé jezdce známe, půjde o další skvělý zážitek. Během natáčení vznikl i další projekt. Curtis s Ericem vzali svá prkna a rybářské náčini a v severní části Britské Kolumbie natočili film Alignment. I z něj dnes uvidíme několik záběrů.  |

Těšit se můžete i na další party, které vám v následujících týdnech přineseme také. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!