Burton Family Tree je kolekce plná pořádných freeridových snowboardů

Dnes vám přinášíme výběr několika snowboardů z nadupané kolekce Burton Family Tree! Tahle sestava snowboardů od Burton Snowboards je stvořená pro milovníky freeridingu, all-mountain snowboardingu a dokonce i splitboardingu. Takže pokud si chcete vybrat nového miláčka do pořádných hor, tak jste tady na tom správném místě.

Burton Family Tree Mystery Landlord

Začneme pěkne zhurta, protože tahle deska je sice pěkně draha, ale zato je pekelně dobrá. Letos si tohle prkno vysloužilo Mystery upgrade a je jako stvořené pro všechny zkušené ridery hledající hluboký nedotknutý sníh. Tenhle Camber snowboard je nabitý těmí nejlepšími technologiemi, které Burton vůbec nabízí. FSC™ Certified Dragonfly II™ 500G Core je tím nejlehčím jádrem firmy Burton a samozřejmě nemůže chybět ani skvělá technologie The Channel®. Jelikož je Mystery Landlord deska stvořená pro freeridové radovánky, tak na ní najdete Freeride Directional Shape a Balanced Freeride Geometry. Pokud teda hledáte snowboard pro vaše high level surfování v prašanu, tak na tuhle pecku od Burton Snowboards se můžete rozhodně spolehnout!


Burton Family Tree One Hitter

Powder hluboký až po krk je vždycky skvělou volbou, ale nic není lepší, než den rychlého lapování celého resortu a užívání si každičkého side hitu okolo. Jestli máte stejný názor, tak tahle deska je upečená přesně pro vás! Burton One Hitter je doslova hladovější po pořádných carvech a procítěných poletech než vy! Díky jeho skvělému designu, tvaru a Directional Camberu vám bude pod nohama vřít pořádně hravá raketa připravená kdykoliv odstartovat.


Burton Family Tree Leader Board

Snowboard jako dělaný pro všechny freeridové šampióny. Burton Leader Board vkládá kontrolu přímo pod vaše nohy. Díky Directional Camberu a Balanced Freeride Geometry zůstanete stabilní i při pořádných powdrových lajnách. Samozřejmě nemůžou chybět technologie jako freeridové rozšíření Nosu 10mm Taper pro lepší prostupování hlubokým sněhem, Directional Flex, nebo super jádro Super Fly II™ 700G Core.


Burton Family Tree Resonator Powsurfer

Tak tohle je teprve ta pravá pecka. Burton Powsurfer je tou správnou volbou pro pořádný nefalšovaný surfing v čerstvém prašanu. Vnitřek desky je technologicky velice podobný těm nejlehčím a nejpevnějším surfům na planetě. Zajezdit si na téhle parádičce musí být snem snad každého snowboardisty, tak neváhejte a okořeňte vaší snowboardovou sbírku o tohodle fešáka!


Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard

Obliba splitboardingu poslední dobou velice vzrostla, a proto je jasné, že i tahle namakaná kolekce od Burton Snowboards má své vlastní modely splitboardů. Díky Directional CamberuFreeride Directional Shape a rozšířenému Nosu si můžete být jisti, že vám deska ve sněhu pěkně popluje a budete si moct užívat ten správný vyjímečný pocit při zaslouženém sjezdu dolů po náročném výšlapu. 


Vyberte si pro vás ten správný kousek z Burton Family Tree kolekce na e-shopu, nebo na prodejně Store 13 v Praze.

Sledujte Burton Snowboards na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.

FreerideTV: Na pokec s Mikim Pajerem

Po MČR ve slopestylu ve Vítkovicích a před vypuknutím pandemie Koronaviru jsme si k nám do FreerideTV na pokec pozvali českého Burton team ridera Mikiho Pajera. Řeč byla o... snowboardingu. Probrali jsme MČR, ježdění v Laaxu, Burton hardware a další věci kolem Mikiho života.