Burton Family Tree je kolekce plná pořádných freeridových snowboardů

Dnes vám přinášíme výběr několika snowboardů z nadupané kolekce Burton Family Tree! Tahle sestava snowboardů od Burton Snowboards je stvořená pro milovníky freeridingu, all-mountain snowboardingu a dokonce i splitboardingu. Takže pokud si chcete vybrat nového miláčka do pořádných hor, tak jste tady na tom správném místě.

Burton Family Tree Mystery Landlord

Začneme pěkne zhurta, protože tahle deska je sice pěkně draha, ale zato je pekelně dobrá. Letos si tohle prkno vysloužilo Mystery upgrade a je jako stvořené pro všechny zkušené ridery hledající hluboký nedotknutý sníh. Tenhle Camber snowboard je nabitý těmí nejlepšími technologiemi, které Burton vůbec nabízí. FSC™ Certified Dragonfly II™ 500G Core je tím nejlehčím jádrem firmy Burton a samozřejmě nemůže chybět ani skvělá technologie The Channel®. Jelikož je Mystery Landlord deska stvořená pro freeridové radovánky, tak na ní najdete Freeride Directional Shape a Balanced Freeride Geometry. Pokud teda hledáte snowboard pro vaše high level surfování v prašanu, tak na tuhle pecku od Burton Snowboards se můžete rozhodně spolehnout!


Burton Family Tree One Hitter

Powder hluboký až po krk je vždycky skvělou volbou, ale nic není lepší, než den rychlého lapování celého resortu a užívání si každičkého side hitu okolo. Jestli máte stejný názor, tak tahle deska je upečená přesně pro vás! Burton One Hitter je doslova hladovější po pořádných carvech a procítěných poletech než vy! Díky jeho skvělému designu, tvaru a Directional Camberu vám bude pod nohama vřít pořádně hravá raketa připravená kdykoliv odstartovat.


Burton Family Tree Leader Board

Snowboard jako dělaný pro všechny freeridové šampióny. Burton Leader Board vkládá kontrolu přímo pod vaše nohy. Díky Directional Camberu a Balanced Freeride Geometry zůstanete stabilní i při pořádných powdrových lajnách. Samozřejmě nemůžou chybět technologie jako freeridové rozšíření Nosu 10mm Taper pro lepší prostupování hlubokým sněhem, Directional Flex, nebo super jádro Super Fly II™ 700G Core.


Burton Family Tree Resonator Powsurfer

Tak tohle je teprve ta pravá pecka. Burton Powsurfer je tou správnou volbou pro pořádný nefalšovaný surfing v čerstvém prašanu. Vnitřek desky je technologicky velice podobný těm nejlehčím a nejpevnějším surfům na planetě. Zajezdit si na téhle parádičce musí být snem snad každého snowboardisty, tak neváhejte a okořeňte vaší snowboardovou sbírku o tohodle fešáka!


Burton Family Tree Flight Attendant X Splitboard

Obliba splitboardingu poslední dobou velice vzrostla, a proto je jasné, že i tahle namakaná kolekce od Burton Snowboards má své vlastní modely splitboardů. Díky Directional CamberuFreeride Directional Shape a rozšířenému Nosu si můžete být jisti, že vám deska ve sněhu pěkně popluje a budete si moct užívat ten správný vyjímečný pocit při zaslouženém sjezdu dolů po náročném výšlapu. 


Vyberte si pro vás ten správný kousek z Burton Family Tree kolekce na e-shopu, nebo na prodejně Store 13 v Praze.

Sledujte Burton Snowboards na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.