Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Chloe Kim, nová členka Roxy teamu

Zimní olympijské hry v roce 2018 stmelily Chloe Kim jako tvář ženského snowboardingu i akčních sportů vůbec. Ve věku 17 let se skóre 98,25 ve svém třetím a posledním runu v u-rampě se Chloe stala nejmladší ženou v historii, která získala zlatou olympijskou medaili na snowboardu.

ZOH 2018

Zimní Olympijské hry 2018

Svou kvalitu předvedla i v téměř neporažené zimě 18/19. Poté, co vyhrála pět závodů v u-rampě po sobě, včetně svého prvního místrovství světa a pátého zlata na X-Games, zakončila Chloe sezónu stříbrnou medailí při jízdě se zlomeným kotníkem na US Open.

Páté zlato z X-GAMES pro Chloe Kim

Je pro mě důležité spolupracovat se značkou, která mě podpoří na kopci i mimo něj, a nemůžu být víc nadšená z toho, že jsem se přidala k ROXY rodině.
Chloe Kim
Jsme hrdí na to, že můžeme v týmu ROXY přivítat Chloe Kim. Od začátku své kariéry Chloe dokázala, že je silou, se kterou je třeba počítat, a to jak ve svém závodním životě, tak ve svém úsilí přinést více povědomí o věcech blízkých jejímu srdci. Chloe je dokonalým příkladem našeho hesla "Make Waves, Move Mountains" a my jsme nadšeni, že můžeme začít tuto další kapitolu po jejím boku.
Emilie Souvras, globální generální ředitelka ROXY

Chloe Kim ve svém živlu nad u-rampou ve švýcarském Saas-Fee

Sleduj CHLOE KIM na socials

Gratuluje

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

ALL-Women team v novém filmu FACETS!

ALL-Women team v novém filmu! FACETS je nový snowboardový film z produkce The North Face, který představuje svůj mezinárodní ženský snowboardový tým a oslavuje každého jednotlivce, jeho jedinečnost a to, jak se navzájem od sebe učí.

Jaké jsou vyhlídky na snowboardování na českých horách a v Alpách

Všichni netrpělivě čekáme, jak se to vyvrbí se snowboardováním během korona krize. Tak se podíváme na čerstvé novinky od nás i ze zahraničí...

Nebojte se nám poslat vaše snowboardové video!

Přispívat na freeride.cz můžete i vy! Jsme otevřeni vaší tvorbě. V této době, kdy světu vládnou krátká a jen pár sekundová videa, bychom měli ocenit každého, kdo přichází s dlouhým formátem. Kde jsou ty doby, kdy osobní snowboardové prezentaci vládly dlouhé edity? Vynalézavost a kreativita? Jsme zkrátka v době instagramové. Proto ceníme jakoukoliv vaší tvorbu! Nebojte se nám ji ukázat! Jsme dychtivý po vašich výtvorech a každý kdo pošle na náš redakční mail jeho snowboardový edit, plný poctivého freestylu a pečlivě natrénovaných triku, oceníme chvilkou slávy, zde na Freeride.cz!