Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Chloe Kim, nová členka Roxy teamu

Zimní olympijské hry v roce 2018 stmelily Chloe Kim jako tvář ženského snowboardingu i akčních sportů vůbec. Ve věku 17 let se skóre 98,25 ve svém třetím a posledním runu v u-rampě se Chloe stala nejmladší ženou v historii, která získala zlatou olympijskou medaili na snowboardu.

ZOH 2018

Zimní Olympijské hry 2018

Svou kvalitu předvedla i v téměř neporažené zimě 18/19. Poté, co vyhrála pět závodů v u-rampě po sobě, včetně svého prvního místrovství světa a pátého zlata na X-Games, zakončila Chloe sezónu stříbrnou medailí při jízdě se zlomeným kotníkem na US Open.

Páté zlato z X-GAMES pro Chloe Kim

Je pro mě důležité spolupracovat se značkou, která mě podpoří na kopci i mimo něj, a nemůžu být víc nadšená z toho, že jsem se přidala k ROXY rodině.
Chloe Kim
Jsme hrdí na to, že můžeme v týmu ROXY přivítat Chloe Kim. Od začátku své kariéry Chloe dokázala, že je silou, se kterou je třeba počítat, a to jak ve svém závodním životě, tak ve svém úsilí přinést více povědomí o věcech blízkých jejímu srdci. Chloe je dokonalým příkladem našeho hesla "Make Waves, Move Mountains" a my jsme nadšeni, že můžeme začít tuto další kapitolu po jejím boku.
Emilie Souvras, globální generální ředitelka ROXY

Chloe Kim ve svém živlu nad u-rampou ve švýcarském Saas-Fee

Sleduj CHLOE KIM na socials

Gratuluje

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Filip Znamenáček – rozhovor k právě vydanému streetpartu

Filipa mnozí z vás nejspíš znáte jako shapera vítkovického snowparku. Filip je jibber s velkým J! Má velkou zásobu těžkých technických triků, které se nebojí použít i třeba na streetech, na které se s partou vydal a ze kterých nám přináší velmi povedený streetpart. Při té příležitosti jsme se ho k videu zeptali na pár otázek. Takže enjoy it!

Top výstupy za duben

Jak duben, tak i konec sezóny je za námi, i když mnozí z vás ještě jezdí. Tak během tohoto měsíce vyšlo poměrně dost zajímavého obsahu a přijde nám škoda, aby upadl do zapomnění našeho archivu. A tak ještě možná naposledy vytáhneme ty TOP články, výstupy a události, které na našem webu za minulý měsíc vyšly.

Knižní klub Freeride.cz - CURATOR III

Kdo sleduje dění na našem webu, tak už určitě zaregistroval, že Tassilo Hager vydal již třetí knihu v pořadí s názvem CURATOR III: Culture of snowboarding. Kniha, která zas po roce udělala radost všem horalům a nazouvačům prkna. My už jí máme přelouskanou, a tak si dovolíme navnadit těch pár lidí z vás, kteří jí ještě nečetli.