Čistě streetový film “Chardonnay“ od Notion Snow má premiéru již dnes!

Další dlouho očekávané full movie jde dnes v 19:00 ven do světa online snowboardingu!!!

Pátek je jako den dělaný na pořádný filmový večer, tak proč si ho neudělat v duchu novinky od Notion Snow crew v podobě street snowboardingového filmu “Chardonnay“. Tato streetová pecka vznikla za podpory Horsfeathers a uvidíme v ní team ridery jako je Kasper de Zoete či Egor Chebanov, který nám dokonce k filmu i něco řekl! (níže)
Byl to jen krátký natáčecí trip, ale zároveň s tím nejintenzivnějším snowboardingem mého života a podařilo se nám nasbírat spoustu vážně dobrých záběrů! Jsem si jistý, že si v “Chardonnay“ každý najde ten trik, který chce vidět! Užívejte!
Egor Chebanov

Pokud nevíte, co s časem a máte chuť koukat na videa, tak si dejte full movie Scandalnavians 2, které vyšlo teprve před týdnem!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.