Dlouho očekávané full movie Scandalnavians 2 je online!

Chvíle, na kterou jsme všichni už dlouho čekali je konečně tady!!! Právě od této chvíle je online full movie Scandalnavians 2. Tak na nic nečekejte, pohodlně se usaďte a koukněte na snowboarding v podání skandinávců!

Premiéra začíná ve 20:00! Tak zaběhněte do kuchyně, udělejte si popcorn a honem zpět před obrazovky. 

Riders:
Švédsko: Sven Thorgren, Nisse Arvidsson, Johan Nordhag, Ludvig Billtoft
Norsko: Alek Østereng, Fridtjof "Fridge" Tischendorf, Len Roald Jørgensen
Finsko: Antti Jussila
Island: Halldor Helgason, Eiki Helgason

Sponsors: Horsefeathers, Airblaster, K2, Lobster, Nitro, Rip Curl, Rome, Salomon, Vans.


Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!