COOL Just Ride! 2019 vyvrcholí v sobotu v Karlově pod Pradědem!

Série snowboardových happeningů COOL Just Ride! vyvrcholí už tuhle sobotu svojí pátou zastávkou, se kterou vůbec poprvé navštívíme momentálně největší moravský areál Ski Aréna Karlov pod Pradědem! Tady je kompletní info k celé akci.

LOKALITA A SNOWPARK 

Centrem akce bude jako na všech Just Ridech stanové městečko, které vyroste u spodní stanice sedačkové lanovky Roháč Express. K dispozici bude v perfektním stavu místní snowpark FUN AREA 3 včetně několika nových překážek od firmy Snow Support. Pro závody bude opět připraven zábavný setup přímo u stanového městečka.

TEST CENTRUM 

Součástí programu bude jako vždy test centrum nabité produkty aktuální sezóny od téměř všech značek, které jsou k dostání na českém trhu. Na zastávku v Karlově potvrdily účast tyto značky:  Arbor Snowboards, Bataleon Snowboards, Beany, Burton Snowboards, Capita Snowboarding, Gravity Snowboards, Horsefeathers Clothing, Jones Snowboards, Lobster Snowboards, Nitro Snowboards, Smith Optics, Switchback Bindings, Union Bindings, Vimana Snowboards.

REGISTRACE

Registrovat se musíte pouze pokud se chystáte vyzkoušet výbavu v rámci test centra. Ať už se zaregistrujete online před akcí nebo až na místě, určitě si s sebou vezměte občanský průkaz nebo pas a po příjezdu se přihlašte u Freeride.cz stánku. My si jen opíšeme číslo OP a vám předáme tzv. demo pass, na který si budete moci během celého dne zdarma půjčovat snowboardovou výbavu. Demo pass slouží jako zástava k půjčování výbavy v test centru, u stánku vybrané firmy ho necháte a po vrácení zapůjčeného produktu vám bude vrácen. 

Online registrace ZDE.

HORSEFEATHERS KIDS SNOWBOARD TOUR 

Na své si opět přijdou mladí závodníci, kteří budou v rámci Horsefeathers Kids Snowboard Tour soutěžit nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od Horsefeathers ClothingBeany a snowboardový camp od České snowboardové školy v rakouském Kaprunu. Právě v Karlově se rozhodne o celkových vítězích a vítězkách celé tour, takže se můžeme těšit na parádní účast a výkony mladých zabijáků!

Kompletní informace k této dětské sérii včetně pravidel a kategorií najdete v tomhle článku.

TEMPLE STORE FREE COACHING 

Pro začínající i pro všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude k dispozici TempleStore Free Coaching s profesionálními instruktory snowboardingu. Chcete se naučit na snowboardu nebo jen vylepšit svou techniku? Zarezervujte si profesionální výuku zcela zdarma! Rezervovat bude možné také na místě ve stánku TempleStore, ale kapacita je omezená. Výuka bude rozdělena na tři bloky dlouhé 1 hodinu 45 minut. 

Registrujte se online na tomto odkazu.

SNOWBOARD ZEZULA JIB CONTEST 

V rámci programu akce proběhne i tradičně pohodový závod PRO NESPONZOROVANÉ JEZDCE na překážce přímo ve stanovém městečku, letos pod hlavičkou SNOWBOARD ZEZULA. Pojede se formou zábavného jamu, hodnotit se bude celkový dojem (čistota, styl, variabilita triků) a z celé session oceníme nejlepší tři kluky a holky. Všichni vyhlášení dostanou věcné ceny plus poukazy na nákup na SNOWBOARD ZEZULA v hodnotách 3000Kč (1. kluk), 2000Kč (2. kluk), 1000Kč (3. kluk) a 2000Kč (nejlepší holka). Ať už jsou vaše freestylové skills jakékoliv, neváhejte, doražte a přihlašte se!

TEMPLE STORE OLLIE CONTEST 

Na úplném konci dne proběhne i zábavný ollie contest od TempleStore. Pokud nevíte o co jde, jedná se o soutěž v ollie, během kterého má jezdec za úkol přeskočit laťku v určité výšce. Ta se postupně zvyšuje a dále postupují jen ti, kteří jí úspěšně zdolají. Vyhrává samozřejmě rider, který dá nejvyšší ollie! 

MERCEDES-​BENZ ZÓNA 

Jeden z hlavních partnerů tour Mercedes-​Benz dorazí se svými vymazlenými auty, takže si budete moci zblízka prohlédnout obytné Vito Marco Polo a pick-​up třídy X. Zároveň si všichni budou mocti zajezdit na herních simulátorech a vyhrát parádní ceny! 

PRIMA COOL CHILL-OUT 

Náš titulární partner Prima COOL připraví chill-​out se zajímavým programem, například si budete moci odnést na památku fotku z instaxu. a mimo jiné dorazí na každou zastávku natočit reportáž, takže se možná objevíte v telce ;-)

SAMOSEBOU.CZ ZÓNA

V rámci Just Ridu se samosebou třídí odpad, a to díky dlouholeté spolupráci s projektem Samosebou.cz, který má za cíl osvětu týkající se recyklace a zmíněného třídění odpadu. V Samosebou zóně se budete moci zúčastnit po celý den soutěží s kolem štěstí. Jednoduše si zatočíte kolem, dostanete otázku týkající se třídění odpadu a když zodpovíte správně, budete si moci vybrat jednu z mnoha skvělých dárků. Kromě toho proběhne moderovaná soutěž v trefování míčkem, ve které vyhlásíme nejlepší "trefovače - třídiče" dalšími super cenami. Samosebou se tu také dozvíte spoustu zajímavých informací týkajících se třídění odpadu a jeho recyklace.

JÄGERMEISTER & EXCELENT BARY 

O pitný režim se postarají JägermeisterExcelent bary s drinky a pivkem za akční ceny. Celodenní hudební podkres pro pohodovou náladu je samozřejmostí.

AFTERPARTY

Nedílnou součástí Just Ridů je samozřejmě i afterparty, o kterou na Karlově rozhodně nepřijdete. Mejdan se uskuteční v prostorách restaurace "U Ježka" v centru Karlova přímo pod spodní stanicí lanovky Karlov Ski Express u hlavní silnice. JägermeisterExcelent potečou proudem, prvních 150 lidí dostane welcome drink od krásných Jäger Beets a po celou noc budou hrát top DJs PoetaLU2! Co víc si přát než po skvělém dnu plném snowboardingu zapařit na pravé snowboardové párty! Start 20.00, vidíme se na baru!

PROGRAM

9.00 START AKCE
9.00 - 16.00 TEST CENTRUM V PROVOZU
10.00 - 11.45 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 1
12.00 - 12.30 SAMOSEBOU TŘÍDÍM CONTEST
12.15 - 14.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 2
13.00 - 14.00 HORSEFEATHERS KIDS TOUR CONTEST
14.15 - 16.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 3
15.00 - 15.30 SNOWBOARD ZEZULA JIB CONTEST /​ MERCEDES-​BENZ BEST TRICK
15.30 - 16.00 TEMPLE STORE OLLIE CONTEST
16.00 VYHLÁŠENÍ /​ KONEC AKCE
20.00 START AFTERPARTY 

* Uvedené časy jsou orientační a organizátor si vyhrazuje právo je v průběhu akce v případě nutnosti měnit.

Těšíme se na vás! FRJR crew

Kompletní info najdete také na www.just-ride.cz.

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.