Další vizuální blaho aneb kreslení stopy ve volném stylu

Tentokrát zabrousíme půl na půl do snowboardu se splitboardem. Nejen, že si vychutnáš další krásnej vizuál od KORUA shapes, ale můžeš se i inspirovat na letošní zimu.

Letošní zima je jiná. Někomu už poštěstilo a jiní stále čekají na možnost vyrazit na bílé svahy. Ať už jsou či podmínky budou jakékoli, můžete se inspirovat a vyrazit na vrcholky po svých. Pěšky, na sněžnicích nebo právě na splitu.

Jednou už jsme tu Korua shapes zmínili. Šlo také o černobílý snímek z jejich produkce. Právě úprava fotky nebo videa do černobílých odstínů má schopnost schovat spoustu chyb. V tom druhém případě, když si umíte pohrát se světlem a víte jak pracovat se stíny je tento způsob umění složitý a výsledek nenahraditelný! Který z těchto dvou případů to je se podívejte sami.

Zas a znova za tu nejlepší redakci

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!