Další vizuální blaho aneb kreslení stopy ve volném stylu

Tentokrát zabrousíme půl na půl do snowboardu se splitboardem. Nejen, že si vychutnáš další krásnej vizuál od KORUA shapes, ale můžeš se i inspirovat na letošní zimu.

Letošní zima je jiná. Někomu už poštěstilo a jiní stále čekají na možnost vyrazit na bílé svahy. Ať už jsou či podmínky budou jakékoli, můžete se inspirovat a vyrazit na vrcholky po svých. Pěšky, na sněžnicích nebo právě na splitu.

Jednou už jsme tu Korua shapes zmínili. Šlo také o černobílý snímek z jejich produkce. Právě úprava fotky nebo videa do černobílých odstínů má schopnost schovat spoustu chyb. V tom druhém případě, když si umíte pohrát se světlem a víte jak pracovat se stíny je tento způsob umění složitý a výsledek nenahraditelný! Který z těchto dvou případů to je se podívejte sami.

Zas a znova za tu nejlepší redakci

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Snowboardel Insta Challenge 2024 má svého vítěze!

Je to tady parto! Letošní Snowboardel Insta Challenge 2024 už je u konce a my pro vás máme výsledky vašeho letošního snažení o nejlepší cenu v historii soutěže. Sice nám matka příroda házela pod nohy jednu kládu za druhou, sněhu u nás máme tak málo, že to ani Krakonoš nepamatuje, ale osm z vás se k tomu postavilo čelem a natočilo parádní lajny ze snowparku!

Kuba Hroneš: Red Bull Full Moon bude moje streetová premiéra

Už se samozřejmě strašně moc těšíme na středu 21. 2. 2024, kdy na holešovickém Výstavišti proběhne první street snowboardingová akce z dílny Kuby Hroneše ve spolupráci s Red Bullem, a proto jsme k tomu museli Kubu ještě trošku vyzpovídat, ať nám řekne k akci něco bližšího. Například pro Kubu to bude streetová premiéra, protože doteď tak maximálně na ulici skočil schody. Více čti v rozhovoru níže.

Audi Snowjam 2024 ZRUŠEN kvůli špatným sněhovým podmínkám!

Tradiční závod Světového poháru ve freestyle snowboardingu, Audi Snowjam 2024, který se měl konat v polovině března ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, je z důvodu nepříznivých sněhových podmínek zrušen.