Ender Movie by Eero Ettala - Utah Part

Minulý týden jsme vám uvedli první part z filmu Ender, kterým svou snowboardovou kariéru uzavírá legenda Eero Ettala. Finský part byl nabitý streetovým snowboardingem v podání dvojice Toni KerkaläAntti Jussila. Druhý díl nás zavede do Utahu, kde si Eero užil zábavy ve snowparku ve společnosti Aarona Bittnera, Sama Taxwooda a teamového managera Nitro Snowboards Knuta Eliassena. Velká paráda vás teď čeká.

Pokud nechcete čekat a celý film si dát najednou, stačí kliknout na odkaz na iTunes, kde je za $ 9,99 již nyní k dispozici. 

Další zajímavé články

Kappl opět hostí FIS Freeride Junior World Championships

Kappl v tyrolsku bude v lednu 2026 opět patřit světovému freeridingu. Na jednom místě se potkají riders z celého světa bojující o body do Freeride World Tour a mimo to i nejlepší juniorky a junioři planety v rámci YETI FIS Freeride Junior World Championships.

Horsefeathers Team Week 2025: Park Laps & Good Times

V době, kdy se společné teamové tripy a natáčení často rozpadají na jednotlivé „rychlé“ projekty, je super vidět, že v Horsefeathers jedou pořád po staru. Tradici Team Weeku drží každý rok a znovu a znovu dokážou dostat hromadu riderů na jedno místo, kde jde hlavně o ježdění a srandu, která vzniká jen ve chvíli, kdy je celá crew pohromadě.