Find Your Flow

Jeden z hlavních hráčů na poli světového snowboardingu nese název Flow. Na českém trhu se tato značka pohybuje už opravdu dlouho a má zde silnou základnu fanoušků. My si dnes představíme hlavní novinky pro letošní sezónu. Find Your Flow.

Značka Flow je bezpochyby jednou z nejvlivnějších firem na snowboardingovém poli. Kvalitní produkty, designy a barvy, které spolu ladí a promyšlené technologie, to je pro Flow standard. A co je pro tuhle zimu u nich nového?

Rychlý nástup do vázání před odklápěcí patu

Tohle není novinka, ale léty prověřená a k dokonalosti propracovaná největší vychytávka od Flow, která nikdy neomrzí a bez které si mnozí z nás už ježdění nedovedou představit. Jedinečná technologie Speed Entry System, kterou Flow vyvinulo a taky jí výlučně používá, je rychlý nástup boty do vázání přes odklápěcí patu. Nemusíte si sedat a bojovat s ráčnami, prostě jenom odklopíte patu, vsunete nohu do vázání, zacvaknete a hurá dolů. Easy!

Barevná sladěnost

Pokud se rozhodnete pořídit výbavu od Flow, nemůžete narazit ani na to, že by vám produkty barevně neseděly. Barevná škála Flow byla vytvářena tak pečlivě, že se dají kombinovat různá prkna, vázání boty a vytvořit tak kompaktní, vyladěný celek. Stavte se k nám na prodejnu, rádi vám poradíme, co k čemu sedí, už to máme v oku!

Nidecker x Flow

Dva velcí hráči spojily síly a vytvořily kolekci maximálně propracovaných vázání a bot. To nejlepší z Nidecker a to nejlepší z Flow. Boty Hylite Heel Lock Focus, vázka Nexus black, Nexus Hybrid black, Nexus Hybrid stormtrooperNx2 Spectra chromeNx2 Hybrid Spectra chrome. Všechna vázání mají samozřejmě oblíbený a jedinečný Flow Speed Entry systém, rychlý nástup boty do vázání přes patku.

Celou kolekci Flow najdete buď na stránkách českého distributora Snowboard Zezula nebo v našem přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide 2018.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.