FreerideTV: Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 - Horní Mísečky

V neděli 20. ledna se ve Špindlerově Mlýně na Horních Mísečkách odehrál letošní první závod Snowboard Zezula Kidz Tour, který v rámci World Snowboard Day společně připravily Czech Snowboarding a Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn. Pojďme se v rámci Event reportu podívat, jak závod proběhl.

Legendární Burton Snowpark Horní Mísečky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn letošní sezónu nabízí perfektní set-​up, a byl tak vybrán k uskutečnění prvního závodu Snowboard Zezula Kidz Tour 2019. Do závodu se přihlásilo 37 dětí, což svědčí o velkém zájmu a hlavně o tom, že český snowboarding určitě má budoucnost!

Závod byl rozdělen dle možností snowparku na dvě části, tedy na tu, která čítala pouze jibbové překážky a tu, která čítala pouze skoky. Každý rider tak mohl využít dvě jízdy v rámci každé části závodu. Ta lepší z každé části se počítala a obě jízdy byly nakonec sečteny. Tímto způsobem byli vybraní vítězové jednotlivých kategorií, kterými se stali Matyáš Krejčí (super grom men), Nikola Novosadová (super grom women), Daniel Volopich (grom men), Ella Gorcssosová (grom women), Timon Matěna (kids men), Vanessa Volopichová (kids women), Martin Klapal (open category men) a Veronika Vosáhlová (open category women). Celkové výsledky najdete na webu Czechsnowboarding.cz v sekci výsledky.

Z akce ve spolupráci s Czechsnowboarding vznikl Event report na FreerideTV:
Z akce vznikla také fotogalerie od reprezentačního trenéra a fotografa Přemka Vidy. Kompletní fotogalerii najdete na webu Czechsnowboarding.cz.

Další zastávka Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 proběhne v sobotu 2.2.krkonošských Vítkovicích. Více informací o závodě se dozvíte třeba u nás v kalendáři snowboardových akcí, nebo v události na facebooku.

Natočil & sestříhal

Jan Dolejší
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Moderoval & publikoval

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Oakley Prizm™ - Vidět jasněji a reagovat rychleji

Technologie Prizm™, za kterou stojí jeden z předních hráčů na trhu - značka Oakley, rozhodně patří k tomu nejvýznamnějšímu, co v posledních letech vzniklo na poli snowboardových a lyžařských brýlí. Pokud chceš vidět jasněji, reagovat rychleji a závodit s větší jistotou, pak jsou následující řádky určeny právě tobě.

Bratrská kreativní série ze švédska Fat & Furious - Lapland

Dva bratři Abbe a Theo Hjellström strávili pár dní ve švédském subpolárním snowparku Lapland a společně s NoBudget Production natočili super video plné bratrské spolupráce, kreativity a čisté lásky ke snowboardingu. Enjoy.

Nová série videí od Shredbots ''ROCKETMEN''

Do internetového světa snowboardingu doletěla nové série videí od Shredbots s názvem ''Rocketmen'', ve které se vám představí Jesse Millen a Craig Gouweloos. Kluci si to v parku dávají dost ve stylu, což vám také ukážou v prvním videu''INTRO''.