FreerideTV: Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 - Horní Mísečky

V neděli 20. ledna se ve Špindlerově Mlýně na Horních Mísečkách odehrál letošní první závod Snowboard Zezula Kidz Tour, který v rámci World Snowboard Day společně připravily Czech Snowboarding a Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn. Pojďme se v rámci Event reportu podívat, jak závod proběhl.

Legendární Burton Snowpark Horní Mísečky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn letošní sezónu nabízí perfektní set-​up, a byl tak vybrán k uskutečnění prvního závodu Snowboard Zezula Kidz Tour 2019. Do závodu se přihlásilo 37 dětí, což svědčí o velkém zájmu a hlavně o tom, že český snowboarding určitě má budoucnost!

Závod byl rozdělen dle možností snowparku na dvě části, tedy na tu, která čítala pouze jibbové překážky a tu, která čítala pouze skoky. Každý rider tak mohl využít dvě jízdy v rámci každé části závodu. Ta lepší z každé části se počítala a obě jízdy byly nakonec sečteny. Tímto způsobem byli vybraní vítězové jednotlivých kategorií, kterými se stali Matyáš Krejčí (super grom men), Nikola Novosadová (super grom women), Daniel Volopich (grom men), Ella Gorcssosová (grom women), Timon Matěna (kids men), Vanessa Volopichová (kids women), Martin Klapal (open category men) a Veronika Vosáhlová (open category women). Celkové výsledky najdete na webu Czechsnowboarding.cz v sekci výsledky.

Z akce ve spolupráci s Czechsnowboarding vznikl Event report na FreerideTV:
Z akce vznikla také fotogalerie od reprezentačního trenéra a fotografa Přemka Vidy. Kompletní fotogalerii najdete na webu Czechsnowboarding.cz.

Další zastávka Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 proběhne v sobotu 2.2.krkonošských Vítkovicích. Více informací o závodě se dozvíte třeba u nás v kalendáři snowboardových akcí, nebo v události na facebooku.

Natočil & sestříhal

Jan Dolejší
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Moderoval & publikoval

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Opening YOUR PARKu a GRILL'n'Grind session již tuto sobotu v Deštné!

Již tuto sobotu se můžete těšit na otvíračku snowparku v Deštné a na následnou večerní GRILL'n'Grind session. Celý den vám přiblíží místní partička ve článku níže. Koukněte na to a vyjeďte o víkendu shredit do Deštné!

Videa a výsledky - X Games v Aspenu 2020 byly jedna velká show!

Další ročník X Games v Aspenu už je za námi a jako každý rok bylo opravdu na co koukat! Naštěstí pro všechny, kteří to zaspali a nesledovali X Games v živém přenosu tady máme kompletní seznam živých vysílání všech snowboardových disciplín doplněný o krátké dodatky a poznatky z naší redakce. Tak si přečtěte naše chytré poznámky a koukněte na vaše oblíbené disciplíny. Pro nás to je rozhodně Knuckle Huck, haha!

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době, kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken, je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.