FreerideTV: Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 - Horní Mísečky

V neděli 20. ledna se ve Špindlerově Mlýně na Horních Mísečkách odehrál letošní první závod Snowboard Zezula Kidz Tour, který v rámci World Snowboard Day společně připravily Czech Snowboarding a Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn. Pojďme se v rámci Event reportu podívat, jak závod proběhl.

Legendární Burton Snowpark Horní Mísečky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn letošní sezónu nabízí perfektní set-​up, a byl tak vybrán k uskutečnění prvního závodu Snowboard Zezula Kidz Tour 2019. Do závodu se přihlásilo 37 dětí, což svědčí o velkém zájmu a hlavně o tom, že český snowboarding určitě má budoucnost!

Závod byl rozdělen dle možností snowparku na dvě části, tedy na tu, která čítala pouze jibbové překážky a tu, která čítala pouze skoky. Každý rider tak mohl využít dvě jízdy v rámci každé části závodu. Ta lepší z každé části se počítala a obě jízdy byly nakonec sečteny. Tímto způsobem byli vybraní vítězové jednotlivých kategorií, kterými se stali Matyáš Krejčí (super grom men), Nikola Novosadová (super grom women), Daniel Volopich (grom men), Ella Gorcssosová (grom women), Timon Matěna (kids men), Vanessa Volopichová (kids women), Martin Klapal (open category men) a Veronika Vosáhlová (open category women). Celkové výsledky najdete na webu Czechsnowboarding.cz v sekci výsledky.

Z akce ve spolupráci s Czechsnowboarding vznikl Event report na FreerideTV:
Z akce vznikla také fotogalerie od reprezentačního trenéra a fotografa Přemka Vidy. Kompletní fotogalerii najdete na webu Czechsnowboarding.cz.

Další zastávka Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 proběhne v sobotu 2.2.krkonošských Vítkovicích. Více informací o závodě se dozvíte třeba u nás v kalendáři snowboardových akcí, nebo v události na facebooku.

Natočil & sestříhal

Jan Dolejší
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Moderoval & publikoval

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.