FreerideTV: Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 - Horní Mísečky

V neděli 20. ledna se ve Špindlerově Mlýně na Horních Mísečkách odehrál letošní první závod Snowboard Zezula Kidz Tour, který v rámci World Snowboard Day společně připravily Czech Snowboarding a Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn. Pojďme se v rámci Event reportu podívat, jak závod proběhl.

Legendární Burton Snowpark Horní Mísečky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn letošní sezónu nabízí perfektní set-​up, a byl tak vybrán k uskutečnění prvního závodu Snowboard Zezula Kidz Tour 2019. Do závodu se přihlásilo 37 dětí, což svědčí o velkém zájmu a hlavně o tom, že český snowboarding určitě má budoucnost!

Závod byl rozdělen dle možností snowparku na dvě části, tedy na tu, která čítala pouze jibbové překážky a tu, která čítala pouze skoky. Každý rider tak mohl využít dvě jízdy v rámci každé části závodu. Ta lepší z každé části se počítala a obě jízdy byly nakonec sečteny. Tímto způsobem byli vybraní vítězové jednotlivých kategorií, kterými se stali Matyáš Krejčí (super grom men), Nikola Novosadová (super grom women), Daniel Volopich (grom men), Ella Gorcssosová (grom women), Timon Matěna (kids men), Vanessa Volopichová (kids women), Martin Klapal (open category men) a Veronika Vosáhlová (open category women). Celkové výsledky najdete na webu Czechsnowboarding.cz v sekci výsledky.

Z akce ve spolupráci s Czechsnowboarding vznikl Event report na FreerideTV:
Z akce vznikla také fotogalerie od reprezentačního trenéra a fotografa Přemka Vidy. Kompletní fotogalerii najdete na webu Czechsnowboarding.cz.

Další zastávka Snowboard Zezula Kidz Tour 2019 proběhne v sobotu 2.2.krkonošských Vítkovicích. Více informací o závodě se dozvíte třeba u nás v kalendáři snowboardových akcí, nebo v události na facebooku.

Natočil & sestříhal

Jan Dolejší
Další články autora

Nafotil

Přemysl Vida
Další články autora

Moderoval & publikoval

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!