Galerie a video z prvního tréninkového dne na Audi SnowJamu 2022!

Včera proběhl první den tréninku na letošní FIS světový pohár ve Špindlerově Mlýně. První závodní den by nás měl čekat již v pátek 18.3., tak na nic nečekejte a dojeďte do Špindlu podívat se na tenhle svátek snowboardingu na našem území!

Fotografie: Michal Prouza aka Prouzič

Mrkněte na galérku ze Špindlerova Mlýna, kde se včera odjel první trénink. Na místě dění dokomuntuje mistr svého řemesla Prouzič. Pokud chcete podráždit vaše vizuální ústrojí ještě víc, tak si dejte i krátké video!

Více informací okolo celé akce najdete v našich nedávných článcích.

Galerie

Za foťákem zabil

Michal Prouza
Další články autora

Pod nosánek Vám naservíroval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr top 10 filmů za měsíc listopad

Listopad je měsíc premiér snowboardových filmů a i letos tomu nebylo jinak. Těsně před sezónou vychází jeden snímek za druhým a vyznat se v tom, který je dobrý či nejlepší, je určitě těžké. Navíc stihnout zkouknout každé movie od amatérských či profi produkcí z celého světa je časové velmi náročně. My ale všechny sledujeme a pečlivě vybíráme top do našeho výběru, kde pro vás vybíráme nejlepších 10 filmů co vyšly za minulý měsíc. Pojďme se na ně podívat!

Nidecker prezentuje video ESCAPISM a novou sérii snowboardů!

Zatímco švýcarská firma Nidecker postupně utekla od výroby trakařů k výrobě špičkových snowboardů, tak vy byste měli utéct do hor hledat pořádné zážitky v prašanu. Právě v novém videu ESCAPISM dostanete podrobný návod, jak to udělat a uniknout z každodenní reality třeba do pořádného prachu!

Zapojte se do instagramové soutěže Burton Trick Czech!

Zapojte se do instagramové soutěže od Burton.cz a vyhrajte si za své triky stylový cestovní Riders bag na vaše příští horské dobrodružství! Pravidla jsou jednoduché, tak neváhejte a střelte na svůj instagramový profil nějaký ten trik ještě dnes.