Galerie a video z prvního tréninkového dne na Audi SnowJamu 2022!

Včera proběhl první den tréninku na letošní FIS světový pohár ve Špindlerově Mlýně. První závodní den by nás měl čekat již v pátek 18.3., tak na nic nečekejte a dojeďte do Špindlu podívat se na tenhle svátek snowboardingu na našem území!

Fotografie: Michal Prouza aka Prouzič

Mrkněte na galérku ze Špindlerova Mlýna, kde se včera odjel první trénink. Na místě dění dokomuntuje mistr svého řemesla Prouzič. Pokud chcete podráždit vaše vizuální ústrojí ještě víc, tak si dejte i krátké video!

Více informací okolo celé akce najdete v našich nedávných článcích.

Galerie

Za foťákem zabil

Michal Prouza
Další články autora

Pod nosánek Vám naservíroval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!