Galerie a video z prvního tréninkového dne na Audi SnowJamu 2022!

Včera proběhl první den tréninku na letošní FIS světový pohár ve Špindlerově Mlýně. První závodní den by nás měl čekat již v pátek 18.3., tak na nic nečekejte a dojeďte do Špindlu podívat se na tenhle svátek snowboardingu na našem území!

Fotografie: Michal Prouza aka Prouzič

Mrkněte na galérku ze Špindlerova Mlýna, kde se včera odjel první trénink. Na místě dění dokomuntuje mistr svého řemesla Prouzič. Pokud chcete podráždit vaše vizuální ústrojí ještě víc, tak si dejte i krátké video!

Více informací okolo celé akce najdete v našich nedávných článcích.

Galerie

Za foťákem zabil

Michal Prouza
Další články autora

Pod nosánek Vám naservíroval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!