How To by Xavier de le Rue season 2 - Ep3

Xavier de le Rue nám přináší třetí epizodu letošního projektu How To XV. V něm nám dá několik rad, na co si dávat pozor při natáčení v backcountry.

Co jste říkali na dnešní teaser na film Frozen Mind od Xavierova bratra Victora? Taky se na něj tak těšíte jako my? Po Victorovi tedy dáváme prostor i jeho staršímu bratrovi Xavierovi, který nám přináší další díl svého projektu How To XV. V něm nám dává rady, které načerpal během své letité kariéry profesionálního snowboardisty. V dnešním dílu se podíváme na natáčení v backcountry a dostaneme několik rad, jak na to. Užijte si to a vemte si z těchto rad ponaučení.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!