How To by Xavier de le Rue season 2 - Ep3

Xavier de le Rue nám přináší třetí epizodu letošního projektu How To XV. V něm nám dá několik rad, na co si dávat pozor při natáčení v backcountry.

Co jste říkali na dnešní teaser na film Frozen Mind od Xavierova bratra Victora? Taky se na něj tak těšíte jako my? Po Victorovi tedy dáváme prostor i jeho staršímu bratrovi Xavierovi, který nám přináší další díl svého projektu How To XV. V něm nám dává rady, které načerpal během své letité kariéry profesionálního snowboardisty. V dnešním dílu se podíváme na natáčení v backcountry a dostaneme několik rad, jak na to. Užijte si to a vemte si z těchto rad ponaučení.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!