Kamarádský závod KOZA 2023 proběhne již tento víkend!

David Horváth letos opět pořádá již čtvrtý ročník krásného kamarádského závodu KOZA 2023.

Konečně napadlo trochu sněhu a tak se můžem dát zase do akce na ostří nože v Ski Areál Kozákov - KOZA2023. Zatím to vypadá že snowboarding- pole, lesy, háj pojedem 11.2.2023 od 9:00h. Kdo chce pomoc s lopatou, tak to vidím tak od úterý:)), tak kdo bude mít čas :))))- těším se:)))
David Horváth

Zdroj facebook

Minulý rok se na akci vydal i náš praotec Márty Večerka, který z akce sepsal krásný report plný fotek od Františka Ortmanna. Tak, kdo váhá zda se na akci vydat, mrkněte na to a myslím, že bude rozhodnuto a v sobotu budete startovat do dalšího ročníku závodu.

Na KOZU bohužel nedorazí :(

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!