Kamarádský závod KOZA 2023 proběhne již tento víkend!

David Horváth letos opět pořádá již čtvrtý ročník krásného kamarádského závodu KOZA 2023.

Konečně napadlo trochu sněhu a tak se můžem dát zase do akce na ostří nože v Ski Areál Kozákov - KOZA2023. Zatím to vypadá že snowboarding- pole, lesy, háj pojedem 11.2.2023 od 9:00h. Kdo chce pomoc s lopatou, tak to vidím tak od úterý:)), tak kdo bude mít čas :))))- těším se:)))
David Horváth

Zdroj facebook

Minulý rok se na akci vydal i náš praotec Márty Večerka, který z akce sepsal krásný report plný fotek od Františka Ortmanna. Tak, kdo váhá zda se na akci vydat, mrkněte na to a myslím, že bude rozhodnuto a v sobotu budete startovat do dalšího ročníku závodu.

Na KOZU bohužel nedorazí :(

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!