Kamarádský závod KOZA 2023 proběhne již tento víkend!

David Horváth letos opět pořádá již čtvrtý ročník krásného kamarádského závodu KOZA 2023.

Konečně napadlo trochu sněhu a tak se můžem dát zase do akce na ostří nože v Ski Areál Kozákov - KOZA2023. Zatím to vypadá že snowboarding- pole, lesy, háj pojedem 11.2.2023 od 9:00h. Kdo chce pomoc s lopatou, tak to vidím tak od úterý:)), tak kdo bude mít čas :))))- těším se:)))
David Horváth

Zdroj facebook

Minulý rok se na akci vydal i náš praotec Márty Večerka, který z akce sepsal krásný report plný fotek od Františka Ortmanna. Tak, kdo váhá zda se na akci vydat, mrkněte na to a myslím, že bude rozhodnuto a v sobotu budete startovat do dalšího ročníku závodu.

Na KOZU bohužel nedorazí :(

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!