Kaunertal Opening 2020 - den druhý

Druhý den Kaunertal Openingu je za námi a tady je z něho pár fotek, které nafotili Ondra Bauer s Terkou Čermákovou.

Druhý den Kaunertal Openingu začal svižně natáčením v parku. Věděli jsme, že počasí bude 50 na 50 a taky že jo. Po obědě se začala od vrchu sunout mlha, která během jedný jízdy vymazala celý snowpark.

,,K partě jsem se dostal skrze park díky tomu, že jsem jel za partičkou freeskierů, kteří když vjeli na okraj cesty, tak zaječeli a já je použil jako sonar."

V mlze to znamenalo pak dojezdit den klasickým šlapáním na jednotlivých překážkách.  Koukni se ale na výběr top fotek z dopoledne, než nás oslepil mrak.

Foto: Ondra Bauer a Terka Čermáková

Napsal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Mentally Sound crew diktuje v backcountry ve filmu Stimulus

Backcountry podívaná při pátečním večeru? Proč ne! Tahle nová petelice, která včera večír přistála na kanálu Shredbots vás určitě vizuálně potěší.

Již 4.12. 2021 proběhne v Praze Snowboard & Freeski závod by Stop Zevling

Česká snowboardová komunito otevírej šáňo! Taky rádi vzpomínáte na ty staré dobré časy, kdy nebyl před zimou víkend bez nějaké té shreďácké akce na dovezeném sněhu. Pokud vás tyhle akce bavily, tak pro vás máme skvělou zprávu. Již příští týden totiž jedna taková proběhne přímo v Praze!

Období předsezónního ježdění pomalu začíná!

Máme před začátkem prosince, což většinou bývá období, kdy ski areály začínají tasit své kanóny a stříkat první sněhový podklad na nadcházející sezónu. Letos tomu naštěstí není jinak a ve větších ski areálech již můžeme pozorovat první hromádky sněhu, které už tak trochu vybízejí k osazení alespoň nějaké té roury, haha.