Kaunertal Opening 2020 - den druhý

Druhý den Kaunertal Openingu je za námi a tady je z něho pár fotek, které nafotili Ondra Bauer s Terkou Čermákovou.

Druhý den Kaunertal Openingu začal svižně natáčením v parku. Věděli jsme, že počasí bude 50 na 50 a taky že jo. Po obědě se začala od vrchu sunout mlha, která během jedný jízdy vymazala celý snowpark.

,,K partě jsem se dostal skrze park díky tomu, že jsem jel za partičkou freeskierů, kteří když vjeli na okraj cesty, tak zaječeli a já je použil jako sonar."

V mlze to znamenalo pak dojezdit den klasickým šlapáním na jednotlivých překážkách.  Koukni se ale na výběr top fotek z dopoledne, než nás oslepil mrak.

Foto: Ondra Bauer a Terka Čermáková

Napsal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Torstein Horgmo přichází s minifilmem Afterlight

Jezdci Werni Stock, Ikka Backstrom, Sebbe de Buck, a již zmiňovaný, Torstein Horgmo, přichází se slowmotion filmem "Afterlight".

CURATOR Volume III je tady!

Tassilo Hager je tady se třetí edicí knihy CURATOR, která každoročně přináší nabitý snowboardový obsah a svým způsobem supluje mizející tištěné snowboardové magazíny. Máme velkou radost, že vám můžeme na následujících řádcích krátce představit toto dílo, které patří do knihovny každého milovníka snowboardingu!

Jan Hurka – rozhovor se světovým shaperem – II. díl

Minulý týden jsme vám přinesli rozhovor s Honzou, který jsme díky jeho obsáhlosti rozdělili na dva díly. Pokud jste nečetli první díl, určitě vám ho doporučujeme dočíst. Honza se v něm rozpovídal o jeho zkušenostech, životu ve Švédsku a vtipných historkách ze setkáních se světovými jezdci. Tak dnes tady máme onu slibovanou druhou část rozhovoru. Přejeme příjemné počteníčko!