Kaunertal Opening 2020 - den druhý

Druhý den Kaunertal Openingu je za námi a tady je z něho pár fotek, které nafotili Ondra Bauer s Terkou Čermákovou.

Druhý den Kaunertal Openingu začal svižně natáčením v parku. Věděli jsme, že počasí bude 50 na 50 a taky že jo. Po obědě se začala od vrchu sunout mlha, která během jedný jízdy vymazala celý snowpark.

,,K partě jsem se dostal skrze park díky tomu, že jsem jel za partičkou freeskierů, kteří když vjeli na okraj cesty, tak zaječeli a já je použil jako sonar."

V mlze to znamenalo pak dojezdit den klasickým šlapáním na jednotlivých překážkách.  Koukni se ale na výběr top fotek z dopoledne, než nás oslepil mrak.

Foto: Ondra Bauer a Terka Čermáková

Napsal

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.