Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.

Glacier Park by měl oficiálně jet až do ledna, kdy jeho úlohu následně převezmou další části snowparku, který se bude postupně v průběhu sezóny budovat a rozšiřovat. Těšit se můžete na Easy Kicker Line, Medium Kicker Lines a Jib Lines. Head shaper Martin Liebmann se nechal slyšet, že tenhle park designoval jako skatepark ze sněhu, který by měl bavit každého.
V termínu 13.-17.11.2020 na Kitzsteinhornu proběhne podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy. Organizátoři campu sledují opatření proti šíření koronaviru vydávaná rakouskou vládou a jsou připraveni na jejich základě camp přizpůsobovat. Více informací o kempu najdete zde.
Takhle budou vypadat všechny snowparky na Kitzsteinhornu během sezóny:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.

Mikkel Bang a Robin Van Gyn korunovanými vítězi poslední zastávky Natural Selection Tour

V pátek se odjela poslední zastávka Travisovi velkolepé akce Natural Selection Tour v Tordrillo Mountain Lodge, kterou jste mohli sledovat živě na Red Bull TV nebo následně ze záznamu na Youtube. O všem jsme vás již informovali. Nyní je na čase vám shrnout, jak to dopadlo.

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!