Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.

Glacier Park by měl oficiálně jet až do ledna, kdy jeho úlohu následně převezmou další části snowparku, který se bude postupně v průběhu sezóny budovat a rozšiřovat. Těšit se můžete na Easy Kicker Line, Medium Kicker Lines a Jib Lines. Head shaper Martin Liebmann se nechal slyšet, že tenhle park designoval jako skatepark ze sněhu, který by měl bavit každého.
V termínu 13.-17.11.2020 na Kitzsteinhornu proběhne podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy. Organizátoři campu sledují opatření proti šíření koronaviru vydávaná rakouskou vládou a jsou připraveni na jejich základě camp přizpůsobovat. Více informací o kempu najdete zde.
Takhle budou vypadat všechny snowparky na Kitzsteinhornu během sezóny:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.