Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.

Glacier Park by měl oficiálně jet až do ledna, kdy jeho úlohu následně převezmou další části snowparku, který se bude postupně v průběhu sezóny budovat a rozšiřovat. Těšit se můžete na Easy Kicker Line, Medium Kicker Lines a Jib Lines. Head shaper Martin Liebmann se nechal slyšet, že tenhle park designoval jako skatepark ze sněhu, který by měl bavit každého.
V termínu 13.-17.11.2020 na Kitzsteinhornu proběhne podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy. Organizátoři campu sledují opatření proti šíření koronaviru vydávaná rakouskou vládou a jsou připraveni na jejich základě camp přizpůsobovat. Více informací o kempu najdete zde.
Takhle budou vypadat všechny snowparky na Kitzsteinhornu během sezóny:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!

Zoltán Strcuľa vydal streetový video projekt "CLUMSY"!

Náš slovenský brat Zoltán Strcuľa právě pustil do světa jeho skvělý street part z loňské zimy pod názvem "CLUMSY". Mrkni na to a zjisti, že název videa úplně nemluví za své a Zoltán zabil víc než dost! Jsme rádi, že vidíme ridery natáčet kvalitní street party na vlastní pěst!