Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.

Glacier Park by měl oficiálně jet až do ledna, kdy jeho úlohu následně převezmou další části snowparku, který se bude postupně v průběhu sezóny budovat a rozšiřovat. Těšit se můžete na Easy Kicker Line, Medium Kicker Lines a Jib Lines. Head shaper Martin Liebmann se nechal slyšet, že tenhle park designoval jako skatepark ze sněhu, který by měl bavit každého.
V termínu 13.-17.11.2020 na Kitzsteinhornu proběhne podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy. Organizátoři campu sledují opatření proti šíření koronaviru vydávaná rakouskou vládou a jsou připraveni na jejich základě camp přizpůsobovat. Více informací o kempu najdete zde.
Takhle budou vypadat všechny snowparky na Kitzsteinhornu během sezóny:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Horsefeathers je tady s novou zimní kolekcí i webem!

V našem světě dobře známá česká značka Horsefeathers vstupuje do nové sezóny sebevědomě - s nadupanou zimní kolekcí a zbrusu novým webem. V tomhle článku se tak zaměříme na technologie a novinky v kolekci, na ridery, kteří za Horsefeathers stojí a kteří jsou nedílnou součástí téhle dnes už legendární české firmy, a představíme si i nový web.

Chloe Kim je novou členkou Roxy rodiny!

Nejmladší žena, která na snowboardu získala olympijské zlato. Tvář snowboardingu, akčních sportů a nyní i nová tvář Roxy teamu.

Studujte na Jilemnickém sportovním gymnáziu se zaměřením na snowboarding!

Skloubit snowboarding se školou rozhodně není nic jednoduchého, ale naštěstí je tady jedinečná možnost. Studentka a snowboardistka Denisa Nosková nám poslala do redakce její článek o Jilemnickém sportovním gymnáziu, kde se dá studovat se zaměřením na snowboarding. Ale pozor, přihlášky je možné poslat pouze do konce listopadu!