Kuba Hroneš vrací do Prahy snowboarding akcí Red Bull Full Moon!

Parto chystejte si hlasivky!!! Již příští týden ve středu proběhne v pražských Holešovicích na výstavišti ta pravá snowboardová akce z dílničky už ne malého Kubíka Hroneše, který po svém tátovi přebírá otěže pořadatele snowboardových akcí a ve spolupráci s jeho okřídleným partnerem přináší akci Red Bull Full Moon! Kuba nás tímto mega potěšil a na akci už si brousíme zuby, protože toto bude velká paráda! Vidíme se tedy na místě!!!

Street snowboardingová exhibice míří na výstaviště v pražských Holešovicích

Ve středu 21. února se výstaviště v pražských Holešovicích promění v pouliční snowpark. Unikátní večerní snowboardová exhibice v záři reflektorů – to je Red Bull Full Moon. Český rider Kuba Hroneš na akci pozval nejen nejlepší české jezdce, ale i zahraniční hvězdy. Účast potvrdil např. Øyvind Kirkhus z Norska, který patří k nejlepším railovým jezdcům na světě. 

Když jsem vyrůstal, všude po republice probíhala spousta snowboardingových akcí, na které mě bavilo koukat. Můj táta se navíc na většině z nich organizačně podílel a já si řekl, že by bylo super, kdybych něco takového vytvořil i já. Navíc teď už takových akcí moc není.
Kuba Hroneš

Trať na Red Bull Full Moon je jedinečná v tom, že se velké části nemusí stavět. Jezdit se bude u Malé sportovní haly v pražských Holešovicích, konkrétně na schodišti s dlouhým lámaným zábradlím. Kromě railu je na místě i spousta zídek, menších zábradlí a skoků přímo volajících po kreativitě jezdců. „Akce bude probíhat formou jamu/session, takže se bude pořád na co koukat,“ přibližuje koncept Kuba Hroneš. 

Exhibice top jezdců

Akce se zúčastní nejlepší čeští snowboard jezdci jako Láďa Hrstka, Štěpán Rokos nebo Tomáš Císař, kteří už toho mají na podobných railjamech hodně naježděno. Účast potvrdili i zahraniční jezdci jako například účastník nedávných X-Games Jesse Augustinus z Holandska nebo jeden z vůbec nejlepších railových jezdců světa Øyvind Kirkhus z Norska. Kuba Hroneš už se na jízdu po zábradlích nemůže dočkat. „Snowboarding v ulicích se mi vždycky hrozně líbil. Těším se, že si to na výstavišti vyzkouším. V hlavě mám pár triků, které bych rád odjel, tak snad se to povede. Trať vůbec není jednoduchá, takže se připravte na pořádnou show,” zve diváky český jezdec a pořadatel akce Kuba Hroneš. 

 

Red Bull Full Moon
21. února 2024 od 17.00 hodin
Výstaviště Praha v Holešovicích – u Malé sportovní haly, Praha 7

redbull.cz/fullmoon

Na akci si brousí zoubky

Vašek Čajka
Další články autora

Sleduj FREERIDE.CZ SNOW na sociálních sítích a buď neustále v obraze, co se děje ve světě snowboardingu!

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!