LOCAL DESIRE je nový snowboardový film z rakouských Alp!

Dnes vychází video z Rakouska, kde se vydal do lokálních kopců Werni Stock a Julian Pinterelli, aby natočili film LOCAL DESIRE.  Vydejte se s nimi prozkoumat krásné zákoutí rakouských Alp, které parta kámošů pokřtila nejen v backcountry, ale taky na pořádném kickeru ve snowparku!

FEATURING:
Werni Stock
Tom Tramnitz
Moritz Amsüss
Mario Wanger
Niek Van der Felden
Moritz Thönen
Tom Klocker

PRODUCED BY: Werni Stock & Julian Pintarelli

CAMERA + EDIT BY: Julian Pintarelli


Podpořte nás v tvorbě obsahu zakoupením našeho Freeride.cz Merche!

Lokál z východa

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.