''MMXIX'' video je jibbovou bombou ze snowparku Bílá Graveyard

Snowpark na Bílé v Beskydech je bezpochyby jedním z nejzajímavějších snowparků u nás. Skoky tam asi úplně nehledejte, ale zato v parku stávají spousty úzkých railů, které se dosti podobají těm na streetech. Letos zima docela přála i v Beskydech a snowpark tedy mohl po roční pauze opět ožít a místní parta toho využila, co to jen šlo a natočila v parku pořádné pekla.

Video ''MMXIX'' z dílny ShredForFun je nejnovějším mistrovským dílem, natočeným právě ve snowparku na Bílé a jelikož místní parta to ráda OldSchool, tak je celé natočené na kameru Sony VX 2100. Koukněte na tuto jibbovou pecku z Bílá Graveyard snowparku, kde letos kluci pohřbili nejeden solidní trik.
Riders: @fojtas_jackob, @thomadamus, @netflixandchyll, @simonskorcik, @papajss, @side_hit a @metalisko
Edit: @netflixandchyll

Sledujte Bílá Graveyard na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!