''MMXIX'' video je jibbovou bombou ze snowparku Bílá Graveyard

Snowpark na Bílé v Beskydech je bezpochyby jedním z nejzajímavějších snowparků u nás. Skoky tam asi úplně nehledejte, ale zato v parku stávají spousty úzkých railů, které se dosti podobají těm na streetech. Letos zima docela přála i v Beskydech a snowpark tedy mohl po roční pauze opět ožít a místní parta toho využila, co to jen šlo a natočila v parku pořádné pekla.

Video ''MMXIX'' z dílny ShredForFun je nejnovějším mistrovským dílem, natočeným právě ve snowparku na Bílé a jelikož místní parta to ráda OldSchool, tak je celé natočené na kameru Sony VX 2100. Koukněte na tuto jibbovou pecku z Bílá Graveyard snowparku, kde letos kluci pohřbili nejeden solidní trik.
Riders: @fojtas_jackob, @thomadamus, @netflixandchyll, @simonskorcik, @papajss, @side_hit a @metalisko
Edit: @netflixandchyll

Sledujte Bílá Graveyard na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Picture Organic Clothing aneb stylové a šetrné zimní oblečení

Picture Organic Clothing je firma s tím správným pohledem na výrobu funkčního oblečení. Začátky jsou v roce 2008 a již od samého začátku měla v plánu vyrábět kvalitní funkční zimní oblečení s ohledem na životní prostředí. To se samozřejmě odráží i v jejích výrobě, která je zaměřena na organické a recyklované materiály. Zároveň si také můžete být jisti, že oblečení se k vám dostalo tou nejekologičtější cestou a bylo vyrobeno tak, ať vám vydrží, co možná nejdéle.

Rozhovor s Michalem Štruncem - novým riderem Snowboardel teamu

Jak jste pravděpodobně loňskou sezónu zaznamenali, v rámci projektu Snowboardel Lokální výzva jsme navštívili spoustu českých snowparků, ve kterých jsme vždy celý den natáčeli s ridery, kteří dorazili a kromě sběru záběrů na závěrečný edit jsme i hledali nové ridery do Snowboardel teamu. Jedním z nich se stal Michal Štrunc a my bychom vám Michala teď tímhle rozhovorem rádi představili!

Snowboardový event pro holky s názvem DivaStation se blíží!

Všechny české snowboardistky pozor! V sobotu 7. 3. 2020 proběhne v Burton Snowparku na Mísečkách skvělý event s názvem DivaStation by Female Shred pořádaný právě pro vás a rozhodně stojí za to tam dorazit. Koukněte na to a pojeďte si dát pořádný shred s holkama.