''MMXIX'' video je jibbovou bombou ze snowparku Bílá Graveyard

Snowpark na Bílé v Beskydech je bezpochyby jedním z nejzajímavějších snowparků u nás. Skoky tam asi úplně nehledejte, ale zato v parku stávají spousty úzkých railů, které se dosti podobají těm na streetech. Letos zima docela přála i v Beskydech a snowpark tedy mohl po roční pauze opět ožít a místní parta toho využila, co to jen šlo a natočila v parku pořádné pekla.

Video ''MMXIX'' z dílny ShredForFun je nejnovějším mistrovským dílem, natočeným právě ve snowparku na Bílé a jelikož místní parta to ráda OldSchool, tak je celé natočené na kameru Sony VX 2100. Koukněte na tuto jibbovou pecku z Bílá Graveyard snowparku, kde letos kluci pohřbili nejeden solidní trik.
Riders: @fojtas_jackob, @thomadamus, @netflixandchyll, @simonskorcik, @papajss, @side_hit a @metalisko
Edit: @netflixandchyll

Sledujte Bílá Graveyard na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Láďa Hrstka o letošní sezóně a Mistrovství světa juniorů

Po dvou letech tady máme k rozhovoru opět mladého zabijáka z jihu Čech Láďu Hrstku, který letos zažil nabitou zimní sezónu plnou zajímavých snowboardových tripů do všech světových směrů. Je to teprve týden, co se Láďa vrátil ze Švédska, kde probíhalo Mistrovství světa juniorů. Jak si to tam užil, za co mu chtěli vzít skipas v Americe a mnohem více se dozvíte níže.

The Wkndrs diktují v novém videu ''Rude Boys''

The Weekenders se vrací po dvou měsíční pauze zpět a tentokrát budou diktovat v rytmu rychlého beatu. V novém videu Rude Boys z kanadského Whistleru to kluci roztočí ve stylu na vysoké otáčky a jako vždy předvedou skvělý snowboarding. Pohodlně se usaďte a zpříjemněte si sobotní odpoledne s partičkou, která jezdí ''pouze'' a jedině přes víkend.

FreerideTV: BEST OF Snowboardel Lokální výzva

Je tady sestřih toho nejlepšího, co se doslova „odjelo“ během letošních 5 zastávek Snowboardel Lokální výzvy. Vyrazili jsme do snowparků po celé ČR, natáčeli jsme, rozdávali věcné ceny od Picture Organic Clothing a po ježdění pili pivka Excelent. Hlavně jsme ale hledali nové Snowboardel team riders na příští sezónu.