Nidecker má nejlepší dámský setup na trhu!

Taky znáte ten pocit, když se zoufale snažíte najít novou lásku na zimu, ale prostě se nemůžete rozhodnout jakou si vybrat? Jestli ano, tak nezoufejte! Pro zástupce něžného pohlaví tady máme více než jasnou odpověď od firmy Nidecker!

Švýcarská kvalita a století zkušeností se zkrátka nezapřou a respektovaný výběr Whitelines 100 to opět potvrzuje. Nejenže Nidecker získal ocenění v kategorii Nejlepší dámský all-mountain snowboard, ale přihodil k tomu i nejlepší dámské snowboardové vázání, takže má oficiálně nejlepší snowboardový set pro holky na sezónu 2021/22! A čím vlastně Nidecker snowboardové experty oslovil?

Nidecker Venus

Venus je podle magazínu Whitelines moderním pojetím bestselleru s directional shapem. Představuje stabilní platformu, která funguje ráno v prašanu stejně skvěle jako odpoledne v parku. Tenhle pro letošek kompletně překopanej model se hodí pro riderky všech úrovní, nezalekne se žádného terénu a se svým středním flexem je perfekntě vyváženou kombinací přivětivosti a zpětné vazby.

  • Directional Shape

  • Flex 6/10

Desku kupuj zde.

Nidecker Kaon-W

Univerzální dámské vázání Kaon-W se strapy ExoFrame a AuxTech pevně obepne tvou botu a přitom nevytvoří žádné nepříjemné tlakové body. Baseplate a hiback z nylonu vyztuženého skelnými vlákny mají přesně takový flex, aby vázání odpouštělo chyby a přitom poskytovalo potřebnou odezvu.

Dvě barevné varianty ve velikostech S, M, L.

Vázání kupuj zde.


Kompletní nabídku produktů Nidecker včetně nejlepšího dámského setupu najdete na e-shopu Snowboard Zezula.

Stejně tak, produkty najdete i na prodejně v Brně.

Mrkněte na bohatou historii tohoto švýcarského brandu sahající až do roku 1877!

Publikovala redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!