Nirvana Ortanez & Melissa Riitano zabily svůj streetový Full Part

Včera jsme tady měli devítiletou Anniinu z Finska a dneska tady máme její starší snowboardové kolegyně Nirvanu Ortanez a Melissu Riitano. Holčičí snowboarding prostě zažívá velikou reformu, protože holky to v poslední době na streetu dost zabíjí. No koukněte sami, co Nirvana a Melissa ve svém společném street partu nasázely!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.

ThirtyTwo je tu letos opět s luxusní řadou snowboardových bot!

ThirtyTwo je pro nás v podstatě definicí snowboardových bot. Co jiného si představíte, když se řekne jméno téhle legendární snowboardové značky, za kterou jezdí JP Walker a nově třeba i Halldór Helgason? Možná vás překvapí, že 32 má v nabídce i zajímavý outerwear a doplňky. Ty si ale představíme později. Pojďme se nyní podívat na letošní kolekci pánských snowboardových bot, která je v ČR k dostání ve Snowboardelu.

Shredbots v čele s Torsteinem to zabili v Saas Fee

Saas Fee edity z místního Stomping Grounds snowparku teď prostě letí a celý internet se nimi jen hemží. Ale ony jsou všechny prostě fakt dobré a my si nemůžeme pomoct a posíláme mezi vás další video. Tentokrát od Shredbots v čele s legendou Torsteinem. Enjoy.