ONE-SHOT: Darek Bergmann by Veronika Jayah

Tentokrát s ONE-SHOT rubrikou skočíme na sever, kde Veronika Jayah cvakla Dareka Bergmanna v bikeparku.

Jaký je backstory fotky?

Čégo,

tak fotka vznikla úplnou náhodou. Přijeli jsme do Liberce na shred do parčíku, ale byl to totální beton, protože to bylo celý ve stínu. Čekali jsme na opičáka (@shymon_key) a viděli jsme, že o kousek dál v lese svítilo slunce, tak jsme šli čekat tam. Když jsme byli na odchodu, Veru (@_jayah_) napadlo, že by mi udělala fotku. Tak jsem to dvakrát skočil a jeli jsme na Severák doshredit zbytek dne. Vůbec jsem netušil, že se jí to tak povedlo. To jsem zjistil až doma (haha). Je to šikula!

Darek Bergmann

Rider: 

Darek Bergmann

Foto:

Veronika Jayah

Sdílím, tedy jsem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.