ONE-SHOT: Darek Bergmann by Veronika Jayah

Tentokrát s ONE-SHOT rubrikou skočíme na sever, kde Veronika Jayah cvakla Dareka Bergmanna v bikeparku.

Jaký je backstory fotky?

Čégo,

tak fotka vznikla úplnou náhodou. Přijeli jsme do Liberce na shred do parčíku, ale byl to totální beton, protože to bylo celý ve stínu. Čekali jsme na opičáka (@shymon_key) a viděli jsme, že o kousek dál v lese svítilo slunce, tak jsme šli čekat tam. Když jsme byli na odchodu, Veru (@_jayah_) napadlo, že by mi udělala fotku. Tak jsem to dvakrát skočil a jeli jsme na Severák doshredit zbytek dne. Vůbec jsem netušil, že se jí to tak povedlo. To jsem zjistil až doma (haha). Je to šikula!

Darek Bergmann

Rider: 

Darek Bergmann

Foto:

Veronika Jayah

Sdílím, tedy jsem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...