ONE-SHOT: Darek Bergmann by Veronika Jayah

Tentokrát s ONE-SHOT rubrikou skočíme na sever, kde Veronika Jayah cvakla Dareka Bergmanna v bikeparku.

Jaký je backstory fotky?

Čégo,

tak fotka vznikla úplnou náhodou. Přijeli jsme do Liberce na shred do parčíku, ale byl to totální beton, protože to bylo celý ve stínu. Čekali jsme na opičáka (@shymon_key) a viděli jsme, že o kousek dál v lese svítilo slunce, tak jsme šli čekat tam. Když jsme byli na odchodu, Veru (@_jayah_) napadlo, že by mi udělala fotku. Tak jsem to dvakrát skočil a jeli jsme na Severák doshredit zbytek dne. Vůbec jsem netušil, že se jí to tak povedlo. To jsem zjistil až doma (haha). Je to šikula!

Darek Bergmann

Rider: 

Darek Bergmann

Foto:

Veronika Jayah

Sdílím, tedy jsem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!