ONE-SHOT: Darek Bergmann by Veronika Jayah

Tentokrát s ONE-SHOT rubrikou skočíme na sever, kde Veronika Jayah cvakla Dareka Bergmanna v bikeparku.

Jaký je backstory fotky?

Čégo,

tak fotka vznikla úplnou náhodou. Přijeli jsme do Liberce na shred do parčíku, ale byl to totální beton, protože to bylo celý ve stínu. Čekali jsme na opičáka (@shymon_key) a viděli jsme, že o kousek dál v lese svítilo slunce, tak jsme šli čekat tam. Když jsme byli na odchodu, Veru (@_jayah_) napadlo, že by mi udělala fotku. Tak jsem to dvakrát skočil a jeli jsme na Severák doshredit zbytek dne. Vůbec jsem netušil, že se jí to tak povedlo. To jsem zjistil až doma (haha). Je to šikula!

Darek Bergmann

Rider: 

Darek Bergmann

Foto:

Veronika Jayah

Sdílím, tedy jsem

Pavel Pek
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!