První závod ze série Burton Young Punks proběhne již tento pátek!

Již tento pátek 19.11. 2021 proběhne první ze série závodů Burton Young Punks 2021! Celá akce se odjede ve snowparku na Monínci a je určená pro všechny malé snowboardisty ve věku do 14let! Tak sbalte malého s prknem do boardbagu a vyrazte na první snowboardový závod letošní sezóny na našem území!

Průběh závodu a dne

První bude klasický závod, aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí. Potom se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců a s nimi si proti sobě zajedou 45ti minutový jam. No a nakonec bude na všechny čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den.

Set-up

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu. Druhý a finálový závod proběhne na konci sezóny ve Špindlerově Mlýně.

Body z tohoto závodu se započítávají do Českého poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2021/2022.

Časový plán:

  • 9:00 trénink
  • 11:00 start
  • 13:00 finále
  • 14:30 teamový závod
  • 15:45 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu

Kategorie:

  • 2015-2022 Mini Young Punks
  • 2012-2014 Young Punks
  • 2007-2011 Punks

Startovné 550Kč. Obsahuje permici, triko Burton Young Punks a grill party.

Odkaz na událost na Facebooku najdete zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

žádný článek nevybrán

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.