První závod ze série Burton Young Punks proběhne již tento pátek!

Již tento pátek 19.11. 2021 proběhne první ze série závodů Burton Young Punks 2021! Celá akce se odjede ve snowparku na Monínci a je určená pro všechny malé snowboardisty ve věku do 14let! Tak sbalte malého s prknem do boardbagu a vyrazte na první snowboardový závod letošní sezóny na našem území!

Průběh závodu a dne

První bude klasický závod, aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí. Potom se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců a s nimi si proti sobě zajedou 45ti minutový jam. No a nakonec bude na všechny čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den.

Set-up

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu. Druhý a finálový závod proběhne na konci sezóny ve Špindlerově Mlýně.

Body z tohoto závodu se započítávají do Českého poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2021/2022.

Časový plán:

  • 9:00 trénink
  • 11:00 start
  • 13:00 finále
  • 14:30 teamový závod
  • 15:45 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu

Kategorie:

  • 2015-2022 Mini Young Punks
  • 2012-2014 Young Punks
  • 2007-2011 Punks

Startovné 550Kč. Obsahuje permici, triko Burton Young Punks a grill party.

Odkaz na událost na Facebooku najdete zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

žádný článek nevybrán

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.