První závod ze série Burton Young Punks proběhne již tento pátek!

Již tento pátek 19.11. 2021 proběhne první ze série závodů Burton Young Punks 2021! Celá akce se odjede ve snowparku na Monínci a je určená pro všechny malé snowboardisty ve věku do 14let! Tak sbalte malého s prknem do boardbagu a vyrazte na první snowboardový závod letošní sezóny na našem území!

Průběh závodu a dne

První bude klasický závod, aby si děti zažili jaké to je když závodí dospělí. Potom se všichni rozdělí do skupin pod vedením Burton teamových jezdců a s nimi si proti sobě zajedou 45ti minutový jam. No a nakonec bude na všechny čekat grill party přímo na sněhu. Prostě super snowboardový den.

Set-up

Na Monínci budou k dispozici dvě liny s překážkami a malý corner. Jedna malá a jedna větší. Vždy po třech překážkách za sebou. A to všechno už v polovině listopadu. Druhý a finálový závod proběhne na konci sezóny ve Špindlerově Mlýně.

Body z tohoto závodu se započítávají do Českého poháru Snowboard Zezula Kidz Tour 2021/2022.

Časový plán:

  • 9:00 trénink
  • 11:00 start
  • 13:00 finále
  • 14:30 teamový závod
  • 15:45 vyhlášení výsledků a grill party na sněhu

Kategorie:

  • 2015-2022 Mini Young Punks
  • 2012-2014 Young Punks
  • 2007-2011 Punks

Startovné 550Kč. Obsahuje permici, triko Burton Young Punks a grill party.

Odkaz na událost na Facebooku najdete zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

žádný článek nevybrán

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.