Ride Public Gallery 2012/2013 – Finálové kolo – FOTO

Na této stránce můžete hlasovat o nejlepší fotografii letošního ročníku Ride Public Gallery. Na výběr máte pět nejlepších obrázků od výherců jednotlivých měsíčních kol.

Hlasování je jednoduché. Pokud máte vybráno, stačí kliknout na hlasovací pole pod fotografií, která vás oslovila nejvíce. Podrobné informace o finálovém kole a soupis cen pro vítěze od Ride Snowboards najdete na TOMTO ODKAZU.

David „DK“ Karvay  – listopad 2012 __#101#__

Václav "vhenca" Řehoř – prosinec 2012 __#102#__

Josef „Pepé Su“ Šulc – leden 2013__#103#__

Lukáš „lukas-​snb“ Janko – únor 2013__#104#__

Radek „RadekSieber“ Sieber – březen 2013__#105#__

Další zajímavé články

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...