Ride Public Gallery 2012/2013 – Finálové kolo – VIDEO

Na této stránce můžete hlasovat o nejlepší video letošního ročníku Ride Public Gallery. Na výběr máte pět nejlepších editů od výherců jednotlivých měsíčních kol.

Hlasování je jednoduché. Pokud máte vybráno, stačí kliknout na hlasovací pole pod videem, které vás oslovilo nejvíce. Podrobné informace o finálovém kole a soupis cen pro vítěze od Ride Snowboards najdete na TOMTO ODKAZU.

Václav „Wagus“ Martinek – listopad 2012__#106#__

Kuba "Haribo" Nikodym – prosinec 2012__#107#__

Filip „žebrák_​holding“ Hrkel – leden 2013__#108#__

Richard „riciric“ Brož – únor 2013__#109#__

Jakub „KuboL“ Laššo – březen 2013__#110#__

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.