Ride Public Gallery 2012/2013 – Finálové kolo – VIDEO

Na této stránce můžete hlasovat o nejlepší video letošního ročníku Ride Public Gallery. Na výběr máte pět nejlepších editů od výherců jednotlivých měsíčních kol.

Hlasování je jednoduché. Pokud máte vybráno, stačí kliknout na hlasovací pole pod videem, které vás oslovilo nejvíce. Podrobné informace o finálovém kole a soupis cen pro vítěze od Ride Snowboards najdete na TOMTO ODKAZU.

Václav „Wagus“ Martinek – listopad 2012__#106#__

Kuba "Haribo" Nikodym – prosinec 2012__#107#__

Filip „žebrák_​holding“ Hrkel – leden 2013__#108#__

Richard „riciric“ Brož – únor 2013__#109#__

Jakub „KuboL“ Laššo – březen 2013__#110#__

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!