Sage Kotsenburg vyslal do světa nový backcountry film Halcyon

Snowboardistu a olympijského vítěze Sage Kotsenburga vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám rozhodně chtěli představit je jeho nový snowboardový film “Halcyon“!

V roce 2019 se Sage Kotsenburg ve společnosti Nika Badena, Gaba Fergusona a Jereda Elstona vydal do odlehlých končin Jackson Hole, Utahu, Whistleru a Aljašky, aby natočil pořádný backcountry film plný toho pravého snowboardingu, stylu a krásné přírody. Pohodlně se usaďte a užívejte tuhle krásu! 

Video: Tyler Orton

Sledujte Sage Kotsenburga na Instagramu.

Vybavte se na zimu s novou kolekcí od Horsefeathers! A mimochodem. Momentálně na jejich novém webu běží super slevy na Black Friday!!!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.