Sage Kotsenburg vyslal do světa nový backcountry film Halcyon

Snowboardistu a olympijského vítěze Sage Kotsenburga vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám rozhodně chtěli představit je jeho nový snowboardový film “Halcyon“!

V roce 2019 se Sage Kotsenburg ve společnosti Nika Badena, Gaba Fergusona a Jereda Elstona vydal do odlehlých končin Jackson Hole, Utahu, Whistleru a Aljašky, aby natočil pořádný backcountry film plný toho pravého snowboardingu, stylu a krásné přírody. Pohodlně se usaďte a užívejte tuhle krásu! 

Video: Tyler Orton

Sledujte Sage Kotsenburga na Instagramu.

Vybavte se na zimu s novou kolekcí od Horsefeathers! A mimochodem. Momentálně na jejich novém webu běží super slevy na Black Friday!!!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!