Sage Kotsenburg vyslal do světa nový backcountry film Halcyon

Snowboardistu a olympijského vítěze Sage Kotsenburga vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám rozhodně chtěli představit je jeho nový snowboardový film “Halcyon“!

V roce 2019 se Sage Kotsenburg ve společnosti Nika Badena, Gaba Fergusona a Jereda Elstona vydal do odlehlých končin Jackson Hole, Utahu, Whistleru a Aljašky, aby natočil pořádný backcountry film plný toho pravého snowboardingu, stylu a krásné přírody. Pohodlně se usaďte a užívejte tuhle krásu! 

Video: Tyler Orton

Sledujte Sage Kotsenburga na Instagramu.

Vybavte se na zimu s novou kolekcí od Horsefeathers! A mimochodem. Momentálně na jejich novém webu běží super slevy na Black Friday!!!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!