Šárka Pančochová čtvrtá na svěťáku v Secret Garden

V čínském resortu Secret Garden, kde se v roce 2022 budou konat zimní olympijské hry, se dnes odjelo finále Světového poháru žen ve slopestylu. Závodu se zúčastnila i česká snowboardistka Šárka Pančochová a vyjela si v něm ''bramborovou'' čtvrtou pozici.

Ke středečnímu dvanáctému místurampě, které Šárce zajistilo účast na Mistroství světa v Park City, dnes Šárka přidala skvělé čtvrté místo ve slopestylu žen. Šárka odjela jízdu za 66.93 bodů a na třetí francouzku Lefevre Lucile jí chyběly necelé čtyři body. My Šárce gratulujeme a veříme, že na příštích závodech už jí to třeba na medajlovou pozici výjde.

Foto: Přemysl Vida

Fotky: Přemysl Vida

Foto: Přemysl Vida

Výsledky:

1. Miyabi Onitsuka (JPN)
2. Reira Iwabuchi (JPN)
3. Lucile Levefre (FRA)
4. Šárka Pančochová (CZE)
5. Dongyu Li (CHN)

Šárku můžete sledovat na Instagramu a stejně tak i Přemka.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Je tady teaser na TRASH MOVIE se Zakem Halem

Další film, na který se můžete na podzim těšit je TRASH MOVIE! Uvidíte v něm Zaka Halea a jeho kámoše. Z teaseru je už teď jasný, že to bude velká streetová nálož. Mrkejte!

"Mellowboarding" na Hintertuxu v podání Mellow Madness crew

Pohodový snowboarding v tričku na ledovci za svitu jarního sluníčka je snem snad každého shreďáka. Mellow Madness crew vyrazila na začátku června na rakouský Hintertux a solidně si tam dopřávala již zmíněného snu! Koukněte na jejich edit plný doslova Mellowboardingu!

Report: Letný Big Air v meste 2019 ve slovenské Kremnici

O uplynulém víkendu se ve slovenské Kremnici uskutečnil druhý ročník akce Letný Big Air v meste. Sportovně-hudební show si nenechali ujít ani stálice a pravidelní účastníci zimní verze akce. O umístění na bedně bojovalo nejen 23 jezdců ze slovenské scény, ale i rideři z Polska a Česka. Pojďme se podívat na stručný report a první fotky.