Šárka Pančochová čtvrtá na svěťáku v Secret Garden

V čínském resortu Secret Garden, kde se v roce 2022 budou konat zimní olympijské hry, se dnes odjelo finále Světového poháru žen ve slopestylu. Závodu se zúčastnila i česká snowboardistka Šárka Pančochová a vyjela si v něm ''bramborovou'' čtvrtou pozici.

Ke středečnímu dvanáctému místurampě, které Šárce zajistilo účast na Mistroství světa v Park City, dnes Šárka přidala skvělé čtvrté místo ve slopestylu žen. Šárka odjela jízdu za 66.93 bodů a na třetí francouzku Lefevre Lucile jí chyběly necelé čtyři body. My Šárce gratulujeme a veříme, že na příštích závodech už jí to třeba na medajlovou pozici výjde.

Foto: Přemysl Vida

Fotky: Přemysl Vida

Foto: Přemysl Vida

Výsledky:

1. Miyabi Onitsuka (JPN)
2. Reira Iwabuchi (JPN)
3. Lucile Levefre (FRA)
4. Šárka Pančochová (CZE)
5. Dongyu Li (CHN)

Šárku můžete sledovat na Instagramu a stejně tak i Přemka.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Styl v podání Braincage ve videu ''Nothing Special'' z Whistleru

Whistler parks jsou definitivně mezi nejlepšími parky v Kanadě, a proto není divu, že videa, které tam vznikají jsou vždy plné snowboardingu na docela solidní úrovni. Video ''Nothing Special'' je rozhodně jedním z nich, protože v něm nabitá sestava riderů doslova zabíjí každou překážku v parku!

Snowboardel Lokální výzva: vyhlášení

Letošní sezóna pomalu ale jistě končí, což znamená mimo jiné i to, že přišel čas vyhlásit vítěze letošního celosezónního projektu Snowboardel Lokální výzva, který jsme vám přinesli v rámci FreerideTV. Kdo jsou ti, kteří se stávají Snowboardel team riders na příští sezónu se dozvíš teď a tady!

Česká & slovenská repre na MSJ 2019 ve švédském Kläppen

Od coache české snowboardové freestyle repre Přemka Vidy nám dorazilo ohlédnutí za Mistrovstvím světa juniorů, které se jelo nedávno ve švédském resortu Kläppen. Česko na tomhle nabitém závodě reprezentovali Kuba Hroneš, Kristián Salač a Láďa Hrstka a Slovenko Samo Jaroš a Eva Hanicová.