Šárka Pančochová čtvrtá na svěťáku v Secret Garden

V čínském resortu Secret Garden, kde se v roce 2022 budou konat zimní olympijské hry, se dnes odjelo finále Světového poháru žen ve slopestylu. Závodu se zúčastnila i česká snowboardistka Šárka Pančochová a vyjela si v něm ''bramborovou'' čtvrtou pozici.

Ke středečnímu dvanáctému místurampě, které Šárce zajistilo účast na Mistroství světa v Park City, dnes Šárka přidala skvělé čtvrté místo ve slopestylu žen. Šárka odjela jízdu za 66.93 bodů a na třetí francouzku Lefevre Lucile jí chyběly necelé čtyři body. My Šárce gratulujeme a veříme, že na příštích závodech už jí to třeba na medajlovou pozici výjde.

Foto: Přemysl Vida

Fotky: Přemysl Vida

Foto: Přemysl Vida

Výsledky:

1. Miyabi Onitsuka (JPN)
2. Reira Iwabuchi (JPN)
3. Lucile Levefre (FRA)
4. Šárka Pančochová (CZE)
5. Dongyu Li (CHN)

Šárku můžete sledovat na Instagramu a stejně tak i Přemka.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rene Rinnekangas se zbláznil na streetu ve svém ''Everybody'' Full Partu

Rene Rinnekangas je snowboardista, který umí doslova všechno a rozhodně je jedním z našich nejoblíbenějších riderů! Nejen, že je výborným závodníkem, ale ve svém nejnovějším ''Everybody, Everybody'' Full Partu dokazuje svojí snowboardovou všestrannost. Pořádně se usaďte, protože takovou streetovou nálož byste nemuseli ustát!

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.