Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!

SERIE OPEN FACES FREERIDE SE VRACÍ DO VORARLBERGU NA KVALIFIKACI 4* FWT V SILVRETTĚ/MONTAFONU!

Na legendárním závodu 4* se již předběžně rozhoduje o tom, kdo nakonec získá kvalifikaci do "Challenger soutěží" a tím pádem i potenciální povýšení na Freeride World Tour 2025. S mnoha možnostmi volné jízdy je Silvretta Montafon ideálním místem a i letos přitahuje nejlepší mezinárodní jezdce kvalifikačních kol do Vorarlberska.

Stejně jako v minulých letech bude zastávka v Silvrettě/Montafonu mezi 23. - 27.02. 2024 hrát obrovskou roli. Chcete-li se kvalifikovat do Challenger Series jako jezdec, musíte dosáhnout co nejvíce bodů v kvalifikacích 4*. Zde rozhoduje jen málo o úspěchu, či porážce a každý bod proto hraje roli. V posledních letech se zastávka ve Vorarlbersku stala freeridovou klasikou a nyní je známa daleko za národními hranicemi. Proto sem každoročně přijíždí, jak bývalí jezdci World Tour, tak potenciální talenti z celého světa a slibuje se tedy pořádná podívaná.

Freeridový svět s napětím sleduje, kdo se dokáže umístit na prvních příčkách a nakonec se kvalifikuje na 4 zbývající události Challenger. Hon na body může začít!

Napsal

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!