Session za svitu měsíce a Spring Jam na Klínovci - report, fotky a videa

Sezóna už je sice dlouho za námi, ale dorazily k nám ještě reporty ze dvou akcí, které během zimy proběhly v CineStar Snowparku na Klínovci. Tak si dejte fotky, videa a krátké reporty z místa dění a zavzpomínejte na letošní zimu.

Spring Jam 2020

V průběhu jarních prázdnin (26. 2. 2020) karlovarského kraje proběhla akce ve Ski areálu Klínovec v Cool Fun Parku s názvem Spring Jam 2020. Event byl zaměřen hlavně na děti a mládež. Během dne se jelo spoustu kontestů v různých disciplínách a došlo i na grilovačku pořádných klobás od Gastro Klínovec.

Jam – Bedna:
1.místo - Anička Chymčáková (11 let, Ostrov)
2.místo - Jonáš Krauer (7 let, Loket)
3.místo - Mája Krauerová (5 let)

Jam – Rail + Celkový dojem
1.místo - Lukáš Procházka (13 let, Boží Dar)
2.místo - Jiří Netrh (13 let, Ostrov)
3.místo - Miloslav Chvapil - SKI (14 let, K.Vary)

Ollie Contest:
1.místo - Franta Eliáš (16 let, Radošov Kyselka)
2.místo - Kristián Mašek (16 let, K.Vary)
3.místo - Tomáš Dörfler (12 let, Pernink)

Od 18:00 hodin se ještě rozjelo večerní ježdění a photo shooting v rámci večerního provozu.
Jménem naší party shaperů Mongollica crew děkujeme všem zúčastněným, velký dík patří Ski areálu
Klínovec
za podporu!


Fotogalérka z akce


Full Moon Session

V Sobotu 7. 3. 2020 proběhla v CineStar Snow Parku ve Ski areálu Klínovec večerní akce aneb ježdění za svitu měsíce v doprovodu ohně, grilování a dobré hudby. Za photosession děkujeme Sosy Sokol photographer!!!


Fotky by Sosy Sokol Photographer

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na kousek umění v krátkém filmu NACHT od Korua Shapes

Zrelaxuj na 2 minuty u nového short filmu. Video v kombinaci umění, filmu a snowboardingu, zachycující precizní carving. Vše v propracovaně nastavené kompozici snímků. Krátký film Nacht od KORUA shapes si hraje se světlem a efekty stínů stejně jako s vnímáním diváka.

Dej si pohodovej pokec s Kubou Hronešem o létě i nové sezóně

O Kubovi už jste s největší pravděpodobností ve snowboardovém světě něco slyšeli. Tenhle 16-letej rodák ze Špindlu už se objevil například v naší rubrice Mladá krev, nedávno se dostal do týmu Burton a pár dní zpět proletěl světem s miniklipem, kde trefil pod railem Annu Gasser. Dej si ke svačině tenhle veselej rozhovor o létě, přípravě i nový sezóně.

Kitzsteinhorn otevřel svůj podzimní Glacier Park!

O uplynulém víkendu otevřel podzimní Glacier Park na ledovci Kitzsteinhorn. Celý resort otevřel své brány už 4. října a snowpark, který tradičně na podzim začíná menším, ale zábavným set-upem se bude od prosince dál rozšiřovat. Vše probíhá s preventivními opatřeními proti šíření koronaviru v mysli. Více se dočtete dále.