Shred Vacation 2018

Jen několik dní nás dělí od druhého ročníku akce Shred Vacation, která ve vítkovickém K2 Snowparku startuje již v pátek 16.3. Celovíkendová snowboardovo-freeski šílenost vám chystá bohatý program plný ježdění, chillu, doprovodných aktivit a mejdanů. V následujícím článku se dozvíte komletní informace. Takže přečíst, zkouknout teaser a fotky z loňska, zařídit si ubytko a alou do Vítkovic.

Minulý rok zažil K2 snowpark Freestyle Area Vítkovice v Krkonoších křest ohněm v podobě akce Shred Vacation, kterou si málo kdo dokázal představit. Víkend plný adrenalinu, srandy a netradičních překážek v maximálním setupu přitáhl do Vítkovic nejen celou českou špičku, ale i širokou veřejnost. A proto nám nezbývá nic jiného než oznámit druhý ročník, který bude opět o level dál!

Celý park bude letos ještě více vyšperkovaný a na své si přijdou všichni od začátečníků až po ty největší fajnšmekry, pro které samozřejmě nebudou chybět contesty po celý víkend. A které datum že si máte zarezervovat? 

O víkendu 16.-18.března 2018 se sjedou do areálu všichni, kdo chtějí zažít zimní akci, jaká tady od legendárních Spring Sessions ve Špindlerově Mlýně nebyla. Nabitý setup snowparku, při kterém stejně jako loni využije Freestyle Area shapers crew nejen spoustu nových překážek, ale opět i Tatrovku od Jägermeister. V perfektně připraveném snowparku je pak naplánován Public snowboard/​freeski contest, závod Cash for tricks a to vše za doprovodu dvorních Jägermeister DJs, kteří loni doslova zbořili areál. 

Divoké večírky letos v party stanu
Vše bude opět v slaměném redneck stylu, tudíž je dress code všech co dorazí jasně daný a chybět nebudou opět ani denní a večerní foto/​video shootingy. Celá akce bude pak nově zakončena na parkovišti v Excelent party stanu, který nabídne bohatý hudební program až do ranních hodin.

V rámci třídenního programu Shred Vacation se chystá několik snowboard i freeski public contestů na vybraných překážkách či skocích, při kterých bude rozdáno spousty věcných cen v celkové hodnotě více jak 50 000 korun. Po celou dobu akce, a také v rámci public contestů, se po snowparku budou pohybovat profesionální fotografové a kameramani, takže se můžete těšit nejen na luxusní fotky z vašeho ježdění, ale také na after video, ve kterém se objeví spousta z vás.

Součástí setupu a doprovodného programu akce bude opět Jägermeister Tatra s barem a DJs přímo uprostřed dění. Sobotní večer pak oživí live koncert party Urban Robot, která to rozjede ve svém energickém hip-​hop, elektro a raggae stylu přímo na podiu postaveného párty stanu. Pitný režim a energii budete moct jako loni doplnit po celý víkend také v Excelent či na Red Bull stánku. V sobotu pak do Vítkovic dorazí fotostánek Canon, ve kterém se budete s partou moci vyfotit a rovnou si nechat fotografie na místě vytisknout.

Pro detailní informace o akci sledujte především facebook fanpage Shred Vacation, stránku události nebo na profilu Freestyle Area.

HARMONOGRAM SHRED VACATION 2018

Pátek 16.3
Den
09:00 – 16:00 /​ Vlek open
09:00 – 16:00 /​ Shred snowpark open, Contests all day, photo&video shooting
10:00 – 16:00 /​ Stanové městečko open, Freestyle Kolbenka výuka freeski&snb zdarma, Jägermeister párty Tatra, Excelent beer spot
16:00 – 20:00 /​ 100% chill before party
Večer
20:00 – 02:00 /​ Párty stan open
20:00 – 23:00 /​ Snowboard – Freeski Oldschool movie night
23:00 – 02:00 /​ DJ 's

Sobota 17.3
Den
9:00 – 16:00 /​ Vlek open
09:00 – 16:00 /​ Shred snowpark open, Contests all day, photo&video shooting
10:00 – 16:00 /​ Stanové městečko open, Freestyle Kolbenka výuka freeski&snb zdarma, Canon photo koutek, Jägermeister párty Tatra, Excelent beer spot, K2 půjčovna snowboardů a lyží zdarma
16:00 – 19:00 /​ Reshape platformy pro noční Cash for tricks
Večer
19:00 – 20:00 /​ Night show – Cash & Goodies for trick /​ snb-​freeski 10.000,-
20:00 – 04:00 /​ Párty stan open
22:00 – 23:00 /​ Urban Robot live concert
23:00 – 04:00 /​ DJ 's Akvamen & ForrestPine – Jägermeister afterparty

Neděle 18.3
Den
09:00 – 16:00 /​ Vlek open
09:00 – 16:00 /​ Shred snowpark open - #ChillShredday
11:00 – 15:00 /​ Jägermeister Tatra, Excelent beer spot open
Večer
Ten kdo toho neměl dost, zůstává plánovat Shred Vacation 2019s námi #AfterPárty s organizační crew

#NeprestavejteShredit
#ShredVacation

Další zajímavé články

„Good Morning“ video od Richarda Permina

Francouz Richard Permin v produkci Red Bullu útočí parádním krátkým videem "Good Morning"!

Snowparky s CZECH SKIPASSem - 1. díl

Ahoj! Jmenuju se Martin a vezmu vás na projížďku po českých snowparcích. Vyrazíme prstem po mapě z Prahy a uvidíme kam až dnes dojedeme. Bereme s sebou taky Czech Skipass, ten se bude hodit, protože platí ve všech skiareálech, do kterých zavítáme. Žádné zdržování na kase, Czech Skipass otevírá turnikety ve 23 skiareálech, takže vždy jdeme rovnou na věc!

Samo Jaroš je zpět po zranění ruky

Na den přesně rok po svém zranění ruky vyrazil aktuálně asi nejprogresivnější rider z oblasti Slovenska i Česka Samo Jaroš opět na rakouský ledovec Stubai. Tentokrát však jeho den vypadal úplně jinak. Kromě hromady technických a stylových triků, stihl natočit i dost záběrů, aby z nich mohl vzniknout tenhle edit. Mrkejte!