Sobota přinese další zastávku Kártmenové akce Game of Shred

Z Pece pod Sněžkou se Game of shred tento víkend přesouvá do Vítkovic a to na kopec ke Klímákům za jejich Freestyle snb house. Opět se pojede o ceny v hodnotě 70 000 Kč a pokud to jenom trochu bude vypadat jako v Peci, tak se můžeme opět těšit na velmi legendární “pure” snb akcičku. Pojďme se v tomto příspěvku podívat na podrobné info k této akci.

Skvělou alternativou před nedělním MČR ve Freestyle Area parku může být Kartmenová akce Game of Shred, kterou po úspěšné první zastávce v Peci pořádá i v oblíbených Vítkách. Pojede se opět o brutální balík cen za krásných 70 000 Kč a komunita shreďáků se opět těší na boží pojezd se spoustou kámošů, parádní atmosférou a šílenou aftér párty!

Závod se pojede ve stylu game of skate (head2head) na 3 písmenka. Kdo vyhraje, jde pavoukem dál v kategoriích ladies a gentlemans, takže v sobotu se ukáže, kdo bude novým králem a královnou druhé zastávky Game of Shred!

Program: 

START 9:00
REGISTRACE 9:30
LOSOVAČKA 10:30
START ZÁVODU 11:00
KONEC ZÁVODU 16:00
PŘEDÁVÁNÍ CEN 17:00 v @freestylesnbhouse
AFTERPARTY XXX

Nevíš o co gou? Koukni jak to vypadalo minule v Peci! 

Tak v sobotu u Klímáků shreďáci! 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!