Street snowboarding z východu v podání Jakuba Fojtíka a Tomáše Adamuse

Snowboarding u nás na Moravě a ve Slezsku již bohužel není tou nejoblíbenější aktivitou místních teenageru a dostává docela bídu od aktivit jako je poflakování se na městských lavičkách a poslouchání podivuhodné hudby. O to větší lásku k našemu sportu projevuje pár místních individuí jež navzdory často nelehkým podmínkám drží malou beskydskou snowboardovou komunitu stále pohromadě.

Mezi takové hvězdy lokální scény na východě můžeme rozhodně zařadit i Jakuba Fojtíka a Tomáše Adamuse. Tito dva kluci mimo jiné drží posledních pár let naživu snowpark ve Ski areálu Bíla @bilagraveyard, kde každoročně pokud pán bůh dá a popráší kopce bílým zázrakem, vyroste nějaký ten raijlík, roura či nějaká další zábavná „feťárna“, kterou místní komunita více než ocení!

Loni byla zima po dlouhé době sněhově nadprůměrná, a tak si kluci na chvíli odskočili z parku na Bílé a odpanili pár streetů v okolí. Podařilo se jim dokonce nasbírat dostatek záběrů, aby z toho vzniklo nějaké to mistrovské dílo v podobě videa a my se teď můžeme podívat, jak to tady na ulicích teda během uplynulé zimy vypadalo. ENJOY!!!

Sice to v parku na Bílé vypadá jako v tajemném lese uctivačů kultu Satana, ale i přesto tam snowboarding stále drží nad smrtelnou propastí čístá láska k horám a corovému snowboardingu. Tak se neboj a doraž za náma během zimy do parku taky! 
@bilagraveyard

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Čistě dámský snowboarding ve filmu THE UNINVITED 3

To už tady dlouho nebylo! Čistě dámský snowboardový filmek plný streetového ježdění. Od filmu Too Hard, který světlo světa viděl divák naposledy v roce 2018, jsme zatím neviděli takto nabušený ježdění "něžného" pohlaví.

Trailer k filmu DRIVEN by Pirates Movie Production je více než inspirující!

Piráti jsou zpět a ready světu představit další film z jejich produkce. „DRIVEN“ bude mít svojí světovou premiéru 5. prosince 2021 na kanále Red Bull TV. DRIVEN je filmem o motivaci, inspiraci a tři roky trvajícím video projektem natáčeným na těch nejzajímavějších místech naší planety! Je radost sledovat, že v době TikToku, Instagramu a dalších těchto podivností stále existují lidi, kteří mají drive se pustit do takhle velkých a krásných projektů. DRIVEN přináší plody tříleté video sklizně zachycené pomocí nejmodernějšího filmového vybavení! Pojďte si užívat tuhle podívanou!

Darkslide parta si loni užila „Lyžák“ ve svém stylu

Darkslide asi všichni znáte spíše jako skejtový shop, ale ve svém týmu mají mimo jiné i snowboardistu a opičáka v jednom Kubu Šimůnka aka Shymonkeyho. Během loňské sezóny se parta dala dohromady a vyjela společně na lyžák se vším všudy! Pojďte se podívat na ten masterpiece, který z toho dali dohromady.