OASEN film od Vans Snowboarding je venku!

Oasen je švédský název pro oázu. Právě svojí oázu klidu a míru se snažil celosvětový tým Vans Snowboarding najít během loňské zimy. Film byl vytvořen se snahou inspirovat každého k nalezení té své oázy. Tak my vám přejme hodně štěstí při hledání a teď už se pojďte podívat!

OASEN Starring : Benny Urban, Kas Lemmens, Dominik Wagner, Ivika Jurgenson, Sebi Springeth, Nils Arvidsson and Alek Oestreng.
Driven by: Benny Urban
Documented by: Alex Pfeffer and Matt Georges
Art direction: Fabian Fuchs

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!