OASEN film od Vans Snowboarding je venku!

Oasen je švédský název pro oázu. Právě svojí oázu klidu a míru se snažil celosvětový tým Vans Snowboarding najít během loňské zimy. Film byl vytvořen se snahou inspirovat každého k nalezení té své oázy. Tak my vám přejme hodně štěstí při hledání a teď už se pojďte podívat!

OASEN Starring : Benny Urban, Kas Lemmens, Dominik Wagner, Ivika Jurgenson, Sebi Springeth, Nils Arvidsson and Alek Oestreng.
Driven by: Benny Urban
Documented by: Alex Pfeffer and Matt Georges
Art direction: Fabian Fuchs

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.