Stubai Premiere 2021 proběhne již tento víkend!

Již tento víkend se stádo nadržených milovníků zimy rozběhne do své čerstvě zasněžené zoo v rakouských alpách na ledovci Stubai! A není náhoda, že naše crew bude součástí tohoto stáda! Čeká nás totiž další skvělá akce Stubai Premiere 2021!

SuddenRush Stubai Premiere 2021

5. - 7. 2021

Nová Jib lajna s vlastním vlekem!

I přes všechny překážky se letos můžeme těšit na 12. ročník skvělé akce, která každoročně oficiálně otevírá brány snowparku na ledovci Stubai. Tento rok se dokonce náš milovaný snowpark s tím snad nejhezčím výhledem v Alpách rozroste o další část. A to o samostatnou lajnu pro všechny jibberské krysy s vlastním vlekem, takže už třeba nebudeme muset absolvovat ty nesmyslné každoroční fronty na parkové kotvě. Musíme teda povědět, že letos to v parku vypadá vážně skvěle a po současné sněhové nadílce, která na Stubai přinesla místy krásných 40 čísel, to pravděpodobně nebude ani tvrdé a kluzké jak Dušanuv „zkurvenej asfalt“. 
Mimo samotnou jib lajnu snowparku klasicky nabízí překážky pro všechny úrovně zkušenosti. To své si v parku najdou, jak úplní začátečníci, tak i zkušení prkenní matadoři!

Brandsaloon s více než 40 brandy!

Co by to byl opening bez brandsalónu? Jako každý rok se můžeme těšit na více než 40 snowboardových a freeski brandů, které zde představí jejich novinky na letošní sezónu a zároveň vám dají jedinečnou šanci si jejich výrobky na vlastní kůži vyzkoušet! Již tradičně tento brandsalón najdete na plácku u restaurace Eisgrat.

Chybět nesmí ani contesty a Cash for trick!

A to není zdaleka všecho Horste! Celý opening bude prokládaný řadou akcí a mini závodů o věcné ceny a chybět nebude ani milovaný „Cash for Trick“. Tentokrát pod taktovkou DC Snowboarding v čele s belgickým riderem Sebbe De Buckem! Tato partička na místě bude mít přichystaný pořádný balík v hodnotě 3500 euro!

Harmonogram akcí:

  • Sobota
    10:00 - 14:00, Shred Unit Girls Snowboard Coaching (snowpark)
    13:00 - 15:00, DC trick lottery (snowpark)
    22:00 - ráno, Inofficial Get-together party (Dorfpub Neustift)
  • Neděle
    12:30 - 14:00, Jib the lib by Lib Tech (Brandsaloon Eisgrat)

Ubytování a Ski pass

Pokud jste se pro akci Stubai Premiere 2021 nadchli a stále nemáte ubytování, tak se mrkněte na super nabídku, ve které dostanete za dobré prachy ubytování a ski pass v jednom!
Stubai Premiere - Early Bird (stubaier-gletscher.com)

Vidíme se tam!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!