Stubai Premiere 2021 proběhne již tento víkend!

Již tento víkend se stádo nadržených milovníků zimy rozběhne do své čerstvě zasněžené zoo v rakouských alpách na ledovci Stubai! A není náhoda, že naše crew bude součástí tohoto stáda! Čeká nás totiž další skvělá akce Stubai Premiere 2021!

SuddenRush Stubai Premiere 2021

5. - 7. 2021

Nová Jib lajna s vlastním vlekem!

I přes všechny překážky se letos můžeme těšit na 12. ročník skvělé akce, která každoročně oficiálně otevírá brány snowparku na ledovci Stubai. Tento rok se dokonce náš milovaný snowpark s tím snad nejhezčím výhledem v Alpách rozroste o další část. A to o samostatnou lajnu pro všechny jibberské krysy s vlastním vlekem, takže už třeba nebudeme muset absolvovat ty nesmyslné každoroční fronty na parkové kotvě. Musíme teda povědět, že letos to v parku vypadá vážně skvěle a po současné sněhové nadílce, která na Stubai přinesla místy krásných 40 čísel, to pravděpodobně nebude ani tvrdé a kluzké jak Dušanuv „zkurvenej asfalt“. 
Mimo samotnou jib lajnu snowparku klasicky nabízí překážky pro všechny úrovně zkušenosti. To své si v parku najdou, jak úplní začátečníci, tak i zkušení prkenní matadoři!

Brandsaloon s více než 40 brandy!

Co by to byl opening bez brandsalónu? Jako každý rok se můžeme těšit na více než 40 snowboardových a freeski brandů, které zde představí jejich novinky na letošní sezónu a zároveň vám dají jedinečnou šanci si jejich výrobky na vlastní kůži vyzkoušet! Již tradičně tento brandsalón najdete na plácku u restaurace Eisgrat.

Chybět nesmí ani contesty a Cash for trick!

A to není zdaleka všecho Horste! Celý opening bude prokládaný řadou akcí a mini závodů o věcné ceny a chybět nebude ani milovaný „Cash for Trick“. Tentokrát pod taktovkou DC Snowboarding v čele s belgickým riderem Sebbe De Buckem! Tato partička na místě bude mít přichystaný pořádný balík v hodnotě 3500 euro!

Harmonogram akcí:

  • Sobota
    10:00 - 14:00, Shred Unit Girls Snowboard Coaching (snowpark)
    13:00 - 15:00, DC trick lottery (snowpark)
    22:00 - ráno, Inofficial Get-together party (Dorfpub Neustift)
  • Neděle
    12:30 - 14:00, Jib the lib by Lib Tech (Brandsaloon Eisgrat)

Ubytování a Ski pass

Pokud jste se pro akci Stubai Premiere 2021 nadchli a stále nemáte ubytování, tak se mrkněte na super nabídku, ve které dostanete za dobré prachy ubytování a ski pass v jednom!
Stubai Premiere - Early Bird (stubaier-gletscher.com)

Vidíme se tam!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!