Světový tým Vans Snow totálně zabil v novém filmu EVERGREEN

Vans Snow vyslal letos do světa opět další video pecku! Za novým snímkem EVERGREEN stojí režisér Tanner Pendleton, který se postaral o vizuální stránku, zatímco světový tým Vans Snow se postaral o nespočet zabitých spotů! Enjoy.

Vans Snow Team Members: Pat Moore, Mark Landvik, Hana Beaman, Jamie Lynn, Arthur Longo, Cheryl Maas, Markus Keller, Wolle Nyvelt, Phil Jacques, Darrell Mathes, Jake Kuzyk, Zac Marben, Dan Liedahl, Dillon Ojo, Mike Ravelson, Blake Paul, Mary Rand, Bryan Iguchi, Cole Navin a Sam Taxwood

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.