Tess Coady a Sebbe De Buck to na Audi Nines 2021 nejvíce zabili!

Toho, že právě ve Švýcarsku v Crans Montaně probíhá letošní event Audi Nines, jste si už asi všichni všimli. Jsou toho totiž plné sociální sítě a v dnešním článku vám tady shrneme ty nejlepší videa a fotky, které tam tento rok vznikly. Představíme si i vítěze jednotlivých kategorií na základě hlasování samotných riderů.

O setupu jsme psali minulý týden a letos to bylo teda něco! Organizátoři eventu do projektování tratě zapojili jednoho z designeru firmy Audi Sebastiana Gehwolfa a ten se postaral o naprostou multifunkční, futuristicky vypadající nádheru. Hlavní část tratě již tradiční megalomanksý step-up kicker mohli rideři dokonce jezdit z obou stran!

Představení trati v podání Halldora a dalších

Halldor Helgason, Boris Mouton, Jesper Tjäder a Nico Porteous představili letošní trať Audi Nines 2021 v tomto krátkém videu. Překážky jsou prostě všude kam oko dohlédne a to je na tomto eventu to nejlepší! 

This is the first time you can actually hit Audi Nines features from both sides. There’s features all over the place. They’re definitely not kidding around.
Halldor Helgason

Mega obří vláček

Právě oboustraně jezditelná spodní překážka umožnila vzniku tohoto neskutečně dlouhého lyžařsko-snowboardového vláčku v podání všech riderů. Koukněte na to!

Instagramové okénko

A teď se pojďme podívat, co jsme z Audi Nines 2021 mohli vidět na Instagramu. Bylo toho rozhodně spoustu, ale jak už tomu bývá, tak do samotných feedů se toho dostala jen část a právě na tu se tady podíváme.
Boris Mouton vyslal slaďoučkou bs sedmičku. Dvojnásobný vítěz na letošních X Games v Aspenu Dusty Henricksen předvedl jeho gymnastický front roll pull back, nebo jak to nazvat, haha. A Leon Vockensperger nás provede celou trátí za doprovodu oblíbené písníčky.

Nejlepší rideři

Sice Audi Nines není contest, ale na konci eventu vždy rideří hlasují ve třech různých kategoriích. 
Cenu za nejlepší trik si letos vysloužil Boris Mouton s jeho unikátním trikem na obří sněhové kouli a novozélanďanka Tess Coady za switch backside 900. Nejkreativnějšími ridery akce se v hlasování stali Patrick Hofmann a opět Tess Coady. Do třetice Tess Coady ještě brala cenu za nejlepší celkový dojem doprovázena belgickým snowboardistou Sebbe De Buckem.

Na zbytek dosud nezpracovaných fotek a videí si bohužel budeme muset počkat, ale až se dostanou na světlo internetu, tak je rozhodně můžete čekat i u nás na webu!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.