Tim Humphreys se nám představuje v natřískaném videu od Nidecker Snowboards

Znáš Tima? Tenhle kalifornský pro rider jezdí od roku 2016 za Nidecker. Tim Humphreys je všestranný snowboarder a svoje umění z parku uplatňuje v backcountry, kde posílá neskutečné věci! Dejte si jeho aktuální full part, který s námi Tim sdílí.

Nidecker vzdává Timu Humphreysovi hold novým videem, které vzniklo v režii Chainsaw Productions a ukazuje Timovu jízdu z neotřelých úhlů. Užij si spoustu POV záběrů na hluboké dropy do úchvatné divočiny, prašanové polštáře a epické triky.
Ani pandemie Tima nezastavila, tak mrkej a nabírej inspiraci pro tuhle zimu!

Timova výbava

Tim jezdí na All-Mountain desce The Lip Stick s osmdesátkovým designem ale současnou technikou, které doplnil o Flow vázání NX2 a obouvá špičkové, tuhé a responzivní snowboardové boty Nidecker Helios.

Nidecker Helios

Flow NX2

Nidecker Lip Stick

 9 690 Kč - 30 % sleva = 6 783 Kč

Tim Humphreys

Publikoval

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.