Tipy na last minute vánoční dárky pro všechny snowboardisty!

Vánoce jsou obdobím klidně stráveného času s rodinnou. Až na to, že v posledních letech vůbec. Od dob, kdy Ježíšek zmizel z našeho světa jsou Vánoce převážně obdobím prázdné peněženky, vybuchujících obchodů a skupiny šílenců pod vlivem antidepresiv se snahou potěšit své blízké na poslední chvíli tím pravým vánočním dárkem. Pokud jste se vzhlédli alespoň v poslední charakteristice současných Vánoc a váš blízký je náhodou osobou zneužívající snowboarding, tak jste tady na správném místě.

Připravili jsme si pro vás totiž náš vlastní recept na antidepresiva v podobě podané ruky s nápovědou, ve které pevně svíráme seznam našláplých věcí a s hrdostí prohlašujeme, že novým snowboardem rozhodně nikomu neuškodíte! Ovšem tady může být tím problémem, tak trochu na 100° stupňů vypraná peněženka a vyždímaná rukama ďábla, ale nezoufejte i pro takové z vás tady máme nějakého toho andílka v rukávu.

Tip číslo jedna

Proklamujte svoji víru v hory, sníh, vlny a jezera! Nemusíte se bát, Freeride ježíšek nosí parádní tríďa, mikiny a kulichy i těm nejzlobivějším boardriderům a boardriderkám. Obdarujte bližní hadrama nabitýma ne/duchovnem, a podpořte tak online magazín Freeride.cz!

Nejzazší termín, kdy dokážeme garantovat na 100% doručení po stromeček, je ale pátek 17.12.! 

Tak mazej na e-shop Merch4u a vyřeš Vánoce během pár kliknutí!


Druhý tip pro všechny zneužívače prašanu

Když už byla řeč o těch snowboardech, tak radovánky v prašanu jsou rozhodně jedním z těch největších potěšení každého vyznavače snowboardingu. Jenže tyto příjemné zážitky lze katapultovat na zcela novou úroveň jedním velice jednoduchým krokem, který může podstoupit každý bez vyprané peňeženky.
Pořiďte svým blízkým nového miláčka a dejte jim další důvod, proč letos vyrazit na pořádné peřinové hody. Venku to zatím vypadá na dost povedenou zimu, takže by byla škoda zaspat a nevyrazit někam na pořádné horské dobrodružství!

„Freeridová deska Mellow od Nidecker je ideální na tratě mezi stromy a divoký terén. V Nidecker znají historii snowboardingu víc, než dost. V počátcích tohoto sportu bylo totiž vše pouze o surfování na sněhu a Mellow je poctou těmto surfovacím kořenům. Je bezpochyby jednou z nejlepších freeridových desek, kterou Nidecker kdy vytvořil.“

Nidecker Mellow je k dostání na e-shopu Snowboard Zezula, kde garantují doručení do Vánoc až do 12:00 hodin 21. 12. 2021.


Tip číslo tři

Jelikož zima je tady v plné palbě a snadno zaútočí na všechny nepřipravené, tak je třeba být přípraven i na ty nejtěžší podmínky, které by zaskočili i samotného Mrazíka. Od toho je tady kvalitní vnější roucho různých barev, střihů a využití z rukou české značky Horsefeathers. Pokud někomu přistane pod stromečkem jakýkoliv z jejich prouktů, tak není důvod, aby to v něm nevyvolalo pozitivní eupci emocí spojenou s touhou vyrazit danou věc otestovat na divoké svahy. 

Za nás musí rozhodně potěšit například rideable mikina Sherman cracked od samotného Eikiho Helgasona, která je jasnou volbou na veškeré dny strávené na streetech či ve snowparku!

Mikinu objednávejte pod strom zde. Objednávky na e-shopu Horsefeathers zaslané do 19. 12. 2021 by měly být doručeny do Vánoc.


Čtvrtý tip proti náhodnému omdlení

Když se řekne vánoční dárek, tak většina spatří zásobu ponožek, která by bohatě vystačila i na posmrtný život. Není divu. Ponožky jsou prostě řešením, ke kterému se schylují všichni vyznavači levnějších dárku, ale třeba i obdarovávači se sklony k praktickému využití. Ponožky totiž prostě nezklamou a někdy můžou více než potěšit. Například pokud vypadají fešně a ještě ke všemu jsou dokonale kompatibilní se snowboardingem. Tyhle stylovky od Gravity mají navíc skvělou vlastnost. Díky vlně merino si můžete být jisti, že po vytažení nohy z roucha snowboardové boty nedojde k náhodnému kolapsu okolních kamarádů, kteří si ještě rádi přivoní k tomu zázraku na vašich nohách.

Podkolenky Gravity kupujte za více než příjemnou cenu na e-shopu Snowboard Zezula, kde garantují doručení do Vánoc až do 12:00 hodin 21. 12. 2021.


Pátý tip alias Super tip

Snowboarding je komplexní vědou se svou historií, a proto by jeho historie měla být vyučována například i na základních školách. To se ale ještě pár let očividně konat nebude, a proto by měl každý ve svém vlastním zájmu provozovat samovzdělávání, aby mohl na horách moudře diskutovat o historických záležitostech se svými kamarády. Pokud byste chtěli někomu udělat vážně radost, tak tady máme jeden super tip! 

Patrick Amburster vydává svojí fotoknihu „Barely made it“ nabitou jeho nejlešími fotkami z dob, kdy snowboarding byl spíše hnutím než sportem! Tohle vizuální potěšení vám sice do Vánoc rozhodně nedorazí, ale určitě daného milovníka snowboardingu potěší i se zpožděním někdy v březnu. Jen to vědomí, že tohle dílo budou vlastnit se stane tím nejlepším dárkem pod stromečkem!

Knihu předobjednávejte zde!


Šestý tip plný svobody a úsměvů

Kukla je sice skvělou stylovou vychytávkou, ale často se může proměnit i v noční můru plnou vlastních zmrzlých slin. Toho si určitě všimly i chytré hlavy a zakladatelé značky Air Hole, která se rozhodla tento nelibý problém rozválcovat svou inteligentní úvahou a představila nákrčníky s vestavěnou dírou pro vaše výpary oxidu uhličitého, ale také pro vábení okolních prknozneužívačů opačného pohlaví. Vystrčit jazýček skrz dírečku nebo vystavit své krásné zuby na obdiv nebylo nikdy předtím jednodušší!

Dejte svým blízkým šanci svobodně dýchat a dopřejte jim nějakou ze stylových kukel od firmy Air Hole.

Kukly a nákrčníky Air Hole kupujte na e-shopu Snowboard Zezula, kde garantují doručení do Vánoc až do 12:00 hodin 21. 12. 2021.


Sedmý tip

Jak kdysi pravil první pozér. Hlavní je na svahu vypadat dobře a kvalita ježdění je až na druhém místě. V kalhotech Horsefeathers Charger z Atrip Line Halldora Helgasona první pravidlo pozérství splníte na jedničku. Jsou to jednoduše stylovky doplněné o ty nejlepší technologie a na kopci v nich bezpochyby budete lákat samičky daleko více než bez nich. To vše můžete sdělit i jejich případnému vlastníkovi, který by tyhle fešné gaťky našel v hromadě dárečků.

Kalhoty Horsfeathers Charger koupíte zde. Objednávky na e-shopu Horsefeathers zaslané do 19. 12. 2021 by měly být doručeny do Vánoc.


Osmý tip s dávkou čeného humoru a radosti ze života

Cestování se snowboardovou výbavou se může stát důvodem k úmyslnému spadnutí ze sto metrového mostu, což logicky není chtěné, a proto bychom se tomu měli snažit předcházet. Jednou z prevencí tohoto fenoménu současné cestovatelské doby je vybavení bližního svého boardbagem s kolečky. Boarbag posune cestování za snowboardovým dobrodružstvím na zcela novou úroveň a vy již nebudete muset mít strach, že váš blizký úmyslně spadne z mostu. 

Boardbag Amplifi zakoupíte na e-shopu Snowboard Zezula, kde garantují doručení do Vánoc až do 12:00 hodin 21. 12. 2021.


Tip číslo dvět aneb cenu muž roku získá?

Mít to pravé prkno je základem šťastné a spokojené snowboardistky. Naštěstí letos vybrat prkno pro jakoukoliv holčinu je dokonale lehký úkol. Nejenže Nidecker získal ocenění v kategorii Nejlepší dámský all-mountain snowboard, ale přihodil k tomu i nejlepší dámské snowboardové vázání, takže má oficiálně nejlepší snowboardový set pro holky na sezónu 2021/22! Vybav svou dívku na Vánoce tím nejlepším dámským setupem od Nideckeru a na oplátku získej cenu muž jejího srdce pro nadcházející předvánoční období!

Tento komplet Nidecker je k odstání na e-shopu Snowboard Zezula, kde garantují doručení do Vánoc až do 12:00 hodin 21. 12. 2021.


Desátý tip na závěr

Mít pod bundou další bundu by se mohlo jevit jako neopodstatněný “flex“. Někdy ale příjdou chvíle, kdy musí jít mužství stranou a doopravdy se ukáže, jak moc si vážíté pocitu tepla a pohody. V tu chvíli z čísta jasna vyletí Bunda Horsefeathers Asher a ukojí vaší touhu po pohodlné střední vrstv vašeho roucha. Ovšem dopřát příjemné rouchu bližnímu svému. To je čin, který by měl být vyznamenán řádem sněžného lva. Tak šup, šup! Objednávej a možná se letos dočkáš toho pravého uspokojení vánočním dárkem!

Tuhle povednou bundičku koupíte pro něj, ale i pro ní! 

Objednávej bundu Ester pro ní, nebo bundu Asher pro něj! Objednávky na e-shopu Horsefeathers zaslané do 19. 12. 2021 by měly být doručeny do Vánoc.


Doufáme, že vám naše pohozená ruka se svitkem tipů aspoň trochu pomohla a teď je ta pravá chvíle usednout za vaší výpočetní techniku v podobě PC a začít diktovat jeden vánoční dáreček za druhým, protože pokud tak neučiníte, můžete letos vytvořit iluzi ve vaší rodině o nenávratném zmizení ježíška.

Před Vánoci nestresuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!