Torstein Horgmo a Brandon Cocard během covidu zabíjeli v backcountry!

Vychutnejte si přehlídku pořádného backcountry snowboardingu za zvuku electra z dílny Shredbots! Dvojka Torstein Horgmo a Brandon Cocard zabíjí v novém videu Flat Pink.

Norský snowboardista Torstein Horgmo po odchodu do závodního důchodu začal snowboarding brát spíše z té umělecké stránky a společně se svým kameramanem/riderem Craigem Gouweloosem začal produkovat kvalitní videa doplněná o nějaký tý tunes z jeho vlastní dílný. Posledním je právě video Flat Pink, které vzniklo během minulé zimy v době, kdy cestování za snowboardingem nebylo kvůli covidu možné.

FLYT

Pokud vás zajímá více o tom, jak Torstein přemýšlí nad tvorbou snowboardových videí, tak se podívejte na pětidílnuu sérii dokumentárních videí s názvem FLYT. Torstein se totiž mimo samotný snowboarding věnuje i hudbě a jeho videa ní často disponují. Něco málo vám poví i o jeho cestě ke snowboardingu nebo šikaně z mládí.

Co to je plochá růžová?

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!