Torstein Horgmo a Brandon Cocard během covidu zabíjeli v backcountry!

Vychutnejte si přehlídku pořádného backcountry snowboardingu za zvuku electra z dílny Shredbots! Dvojka Torstein Horgmo a Brandon Cocard zabíjí v novém videu Flat Pink.

Norský snowboardista Torstein Horgmo po odchodu do závodního důchodu začal snowboarding brát spíše z té umělecké stránky a společně se svým kameramanem/riderem Craigem Gouweloosem začal produkovat kvalitní videa doplněná o nějaký tý tunes z jeho vlastní dílný. Posledním je právě video Flat Pink, které vzniklo během minulé zimy v době, kdy cestování za snowboardingem nebylo kvůli covidu možné.

FLYT

Pokud vás zajímá více o tom, jak Torstein přemýšlí nad tvorbou snowboardových videí, tak se podívejte na pětidílnuu sérii dokumentárních videí s názvem FLYT. Torstein se totiž mimo samotný snowboarding věnuje i hudbě a jeho videa ní často disponují. Něco málo vám poví i o jeho cestě ke snowboardingu nebo šikaně z mládí.

Co to je plochá růžová?

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.