Torstein Horgmo a Brandon Cocard během covidu zabíjeli v backcountry!

Vychutnejte si přehlídku pořádného backcountry snowboardingu za zvuku electra z dílny Shredbots! Dvojka Torstein Horgmo a Brandon Cocard zabíjí v novém videu Flat Pink.

Norský snowboardista Torstein Horgmo po odchodu do závodního důchodu začal snowboarding brát spíše z té umělecké stránky a společně se svým kameramanem/riderem Craigem Gouweloosem začal produkovat kvalitní videa doplněná o nějaký tý tunes z jeho vlastní dílný. Posledním je právě video Flat Pink, které vzniklo během minulé zimy v době, kdy cestování za snowboardingem nebylo kvůli covidu možné.

FLYT

Pokud vás zajímá více o tom, jak Torstein přemýšlí nad tvorbou snowboardových videí, tak se podívejte na pětidílnuu sérii dokumentárních videí s názvem FLYT. Torstein se totiž mimo samotný snowboarding věnuje i hudbě a jeho videa ní často disponují. Něco málo vám poví i o jeho cestě ke snowboardingu nebo šikaně z mládí.

Co to je plochá růžová?

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Od zítra to ve Snowparku Bukovka roztočí Snowboard Zezula Springs Session 2023

Tři dny nabitý zábavy a ježdění tě od zítra čekají ve Snowparku Bukovka...

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!