Torstein Horgmo a Brandon Cocard během covidu zabíjeli v backcountry!

Vychutnejte si přehlídku pořádného backcountry snowboardingu za zvuku electra z dílny Shredbots! Dvojka Torstein Horgmo a Brandon Cocard zabíjí v novém videu Flat Pink.

Norský snowboardista Torstein Horgmo po odchodu do závodního důchodu začal snowboarding brát spíše z té umělecké stránky a společně se svým kameramanem/riderem Craigem Gouweloosem začal produkovat kvalitní videa doplněná o nějaký tý tunes z jeho vlastní dílný. Posledním je právě video Flat Pink, které vzniklo během minulé zimy v době, kdy cestování za snowboardingem nebylo kvůli covidu možné.

FLYT

Pokud vás zajímá více o tom, jak Torstein přemýšlí nad tvorbou snowboardových videí, tak se podívejte na pětidílnuu sérii dokumentárních videí s názvem FLYT. Torstein se totiž mimo samotný snowboarding věnuje i hudbě a jeho videa ní často disponují. Něco málo vám poví i o jeho cestě ke snowboardingu nebo šikaně z mládí.

Co to je plochá růžová?

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Lukášem Kasíkem o stěhování SNOWBOARDELU

Není tomu dávno, co se oblíbený boardshop Snowboardel přestěhoval z Butovic do zbrusu nové provozovny do Jinočan na Pražském okruhu. O nástrahách stěhování a historickém postupu tohoto dnes již kultovního krámu jsme se rozpovídali s jeho ředitelem Lukášem Kasíkem.

VIDEO: DIYX CSTL JAM 2023 byla naprosto šílená akce!

Včera jsme tady dávali report z DIYX CSTL JAMU z pohledu HORSEFEATHERS party a dnes vyšlo tohle skvělé video, které celý event dokonale vykreslí! Tak na nic nečekejte a pouštějte to dříve, než to zakážou!!!

Jak vypadal letošní DIYX CSTL JAM z pohledu Horsefeathers týmu?!

Dva týdny zpět se v rakouském Seefeldu odehrála snowboardová akce roku! A jak už tomu posledních pár let je, tak to opět byl snowboardový skvost z dílny Ethana Morgana a Method Magu s názvem DIYX aneb Do It Yourself Extreme! Partnerem akce byla i česká firma Horsefeathers, která nám poskytla tento skvělý report i řadu fotek od Prouziče a Zbynala, tak to checkuj!!!