COOL Just Ride! 2019 - Karlov pod Pradědem

Série snowboardových happeningů JUST RIDE TOUR letos slaví svůj jubilejní 10. ročník a my za Freeride.cz pro vás společně s našimi partnery připravujeme opět nabitý program na celkem pět zimních sobot. Pátá a poslední zastávka se odehraje v sobotu 9.března ve Ski aréně Karlov pod Pradědem!

PROGRAM 

9.00 START AKCE
9.00 - 16.00 TEST CENTRUM V PROVOZU
10.00 - 11.45 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 1
12.00 - 12.30 SAMOSEBOU TŘÍDÍM CONTEST
12.15 - 14.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 2
13.00 - 14.00 HORSEFEATHERS KIDS TOUR CONTEST
14.15 - 16.00 TEMPLE STORE FREE COACHING - SESSION 3
15.00 - 15.30 SNOWBOARD ZEZULA JIB CONTEST /​ MERCEDES-​BENZ BEST TRICK
15.30 - 16.00 TEMPLE STORE OLLIE CONTEST
16.00 VYHLÁŠENÍ /​ KONEC AKCE
20.00 START AFTERPARTY

* Uvedené časy jsou orientační a organizátor si vyhrazuje právo je v průběhu akce v případě nutnosti měnit.

LOKALITA A SNOWPARK

Centrem akce bude jako vždy stanové městečko, které vyroste kousek od dolní stanice lanovky Roháč Express

TEST CENTRUM

Součástí programu bude jako vždy test centrum nabitý produkty aktuální sezóny od téměř všech značek, které jsou k dostání na českém trhu. Na zastávku na Ještědz potvrdily účast tyto značky:

Arbor Snowboards
Bataleon Snowboards
Beany
Bent Metal Bindings
Burton Snowboards
Capita Snowboarding
Gravity Snowboards
Horsefeathers Clothing
Lobster Snowboards
Nitro Snowboards
Rossignol snowboards
Smith Optics
Switchback Bindings
Union Bindings
Vimana Snowboards

REGISTRACE

Registrovat se musíte pouze pokud se chystáte vyzkoušet výbavu v rámci test centra. Ať už se zaregistrujete online před akcí nebo až na místě, určitě si s sebou vezměte občanský průkaz nebo pas a po příjezdu se přihlašte u Freeride.cz stánku. My si jen opíšeme číslo OP a tobě předáme tzv. demo pass, na který si budeš moci během celého dne zdarma půjčovat snowboardovou výbavu. Demo pass slouží jako zástava k půjčování výbavy v test centru, u stánku vybrané firmy ho necháte a po vrácení zapůjčeného produktu vám bude vrácen.

Online registrace zde: http://bit.ly/JRW19-REGISTRACE

HORSEFEATHERS KIDS SNOWBOARD TOUR

Na své si opět přijdou mladí závodníci, kteří budou v rámci Horsefeathers Kids Snowboard Tour soutěžit nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od HORSEFEATHERS CLOTHING a Beany a snowboardový camp od Česká Snowboardová Škola v rakouském Kaprunu!

Kompletní informace k této dětské sérii včetně pravidel a kategorií najdete v tomhle článku.

TEMPLE STORE FREE COACHING

Pro začínající i všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude k dispozici TempleStore.cz Free Coaching s profesionálními instruktory snowboardingu. Chcete se naučit na snowboardu nebo jen vylepšit svou techniku? Zarezervujte si profesionální výuku zcela zdarma! Výuku bude možné také rezervovat na místě ve stáncích TempleStore, ale kapacita je omezená. Výuka bude rozdělena na tři bloky dlouhé 1 hodinu 45 minut.

Registrujte se online na tomto odkazu: http://bit.ly/JRW19-COACHING-REG

SNOWBOARD ZEZULA JIB CONTEST

V rámci programu akce proběhne i tradičně pohodový závod PRO NESPONZOROVANÉ JEZDCE na překážce přímo ve stanovém městečku, letos pod hlavičkou SNOWBOARD ZEZULA. Pojede se formou zábavného jamu, hodnotit se bude overall impression (čistota, styl, variabilita triků) a z celé session oceníme nejlepší 3 kluky a jednu nejlepší holku. Všichni vyhlášení dostanou věcné ceny plus poukazy na nákup na SNOWBOARD ZEZULA v hodnotách 3000Kč (1. kluk), 2000Kč (2. kluk), 1000Kč (3. kluk) a 2000Kč (nejlepší holka). Ať už jsou vaše freestylové skills jakékoliv, neváhejte, doražte a přihlašte se!

TEMPLE STORE OLLIE CONTEST

Na úplném konci dne proběhne i zábavný ollie contest v TempleStore. Pokud nevíte o co jde, jedná se o soutěž v ollie, během kterého má jezdec za úkol přeskočit laťku v určité výšce. Ta se postupně zvyšuje a dále postupují jen ti, kteří jí úspěšně zdolají. Vyhrává samozřejmě rider, který dá nejvyšší ollie!

MERCEDES-​BENZ ZÓNA

Jeden z hlavních partnerů tour Mercedes-​Benz Vans CZ dorazí se svými vymazlenými auty, takže si budete moci zblízka prohlédnout obytné Vito Marco Polo a pick-​up třídy X. Zároveň si všichni budou mocti zajezdit na herních simulátorech a vyhrát parádní ceny!

PRIMA COOL CHILL-OUT

Náš titulární partner Prima COOL připraví chill-​out se zajímavým programem, například si budete moci odnést na památku fotku z instaxu. a mimo jiné dorazí na každou zastávku natočit reportáž, takže se možná objevíte v telce ;-)

SAMOSEBOU.CZ ZÓNA

V rámci Just Ridu se samosebou třídí odpad, a to díky dlouholeté spolupráci s projektem Samosebou.cz, který má za cíl osvětu týkající se recyklace a zmíněného třídění odpadu. V Samosebou zóně se budete moci zúčastnit po celý den soutěží s kolem štěstí. Jednoduše si zatočíte kolem, dostanete otázku týkající se třídění odpadu a když zodpovíte správně, budete si moci vybrat jednu z mnoha skvělých dárků. Kromě toho proběhne moderovaná soutěž v trefování míčkem, ve které vyhlásíme nejlepší “trefovače” dalšími super cenami. Samosebou se tu také dozvíte spoustu zajímavých informací týkajících se třídění odpadu a jeho recyklace.

JÄGERMEISTER & EXCELENT BARY

O pitný režim se postarají Jägermeister a ExcelentCZ bary s drinky a pivkem za akční ceny. Celodenní hudební podkres pro pohodovou náladu je samozřejmostí.

Těšíme se na vás! FRJR crew

Kompletní info najdete také na www.just-ride.cz.

———————————

Hlavní partneři: Prima COOL, Samosebou.cz, Mercedes-​Benz Vans CZ

Partneři: Red Bull, HORSEFEATHERS CLOTHING, SNOWBOARD ZEZULA, TempleStore.cz, ExcelentCZ, Jägermeister, Merch4U