Velké letní soustředění pro všechny snowboardové týmy je tady

Když je léto v plném proudu a po sněhu nikde už ani památky, tak i přesto to máte možnost se sejít s přáteli ze snb, pokecat o sezóně a o tom, co nového za triky si letos dal/a a hlavně si společně zatrénovat nebo se něco nového dozvědět. Tak o tom přesně je velké letní soustředění pro všechny snowboardové týmy.

Již v loňském roce proběhlo první společné letní soustředění, které si všichni náramné užili. Napříč všemi snb disciplínami vzniklo mnoho nových přátelství a chuť si společně zasportovat. O tom jak to zde vypadalo, si můžete přečíst v článku, který u nás vyšel.

I letos je to pro všechny snowboardové týmy bez rozdílu disciplín. Jedinou podmínkou je stát bokem. Je to tedy velmi ojedinělé společné setkání freestylistů, snowboardcrossařů a slalomistů. Setkání dětí, mladých riderů a trenérů a zároveň ojedinělá příležitost se vzájemně poznat.

Soustředění proběhne ve Sportovním centru Nymburk v termínu 25.-27.6.

Příjezd: 25.6. v 16:30 - 18:00
Start: 25.6. v 18:00
Konec: 27.6. v 18:00
S sebou: Oblečení na cvičení ven i do haly, plavky, jógamatku, lahev na pití ale taky snowboardy a věci na ježdění
Strava: Zajištěna v areálu / 3 jídla denně / na výběr vždy ze 3-4 jídel. Začíná se v pátek večeří a končí se v neděli obědem.

Celý tento víkend bude pod vedením reprezentačního Petra Knappa. Také se zúčastní někteří členové reprezentace. Jmenovitě Láďa Hrstka a Kuba Hroneš za freestyle snowboarding. Za snowboardcross Sára Strnadová, Matouš Koudelka, Jakub ŽeravaMatouš ŠmerákNatalie Elinor Mullen a dorazí i Eva Samková.

Přidat se k soustředění může jakýkoli tým. Podmínkou účasti je přítomnost jednoho trenéra pro celý team, který bude zodpovědný za svoje svěřence.

Cena: 3.350 Kč
Cena pro trenéry: 2.350 Kč
V ceně je zahrnutý program, ubytování a jídlo.

Účast je nutné nahlásit do 14.6.2020 na e-mail knotekf@seznam.cz. Případné dotazy směřujte na Františka Knotka: 776 631 488.

Další soustředění se pak chystá na začátek září 17.-19.9.

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Ve spolupráci s

František Knotek
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?