Véna Kutil hostem nového dílu podcastu Tupý hrany

Legenda české snowboardové scény Véna Kutil na své zahradě ukrývá světovou raritu v podobě vlastního snowparku s plnohodnotným vlekem. Není tedy divu, že o něj zakopla i dvojice z Tupých hran Tomáš Kroczek a Šimon Bartík.

V novém díle podcastu vyzpovídal osamocený Króča Wénu přímo v centru dění na jeho království v Jablonci nad Jizerou 612, kam se můžete vydat pojezdit i vy! 

„Vénu Kutila (wena.cz), kterej si přes léto nachystal bagrem platformy a splnil si sen. Co všechno to obnáší, co na to říká manželka a kam se bude snowpark posouvat? Navíc se nám doneslo, že není úplně nereálný aby se u Vény na zahradě objevil tréninkovej skok do bagu, což by byl obrovskej posun pro trénink freestylu v ČR - jak to teda vypadá? Véna je taky dlouhodobě bláznem ve vybírání si spotů pro focení nebo natáčení - skoky přes koleje, přes vlastní vlek, ve skalách atd. - jak na tyhle nápady chodí? Ve skalách se pak pohybuje, když sníh sleze, protože jeho druhou disciplínou je bouldering - pro nás vody neprobádané, takže laický dotazy nemohly chybět. No a taky se už příští víkend (5.3.) uskuteční devátej (!) ročník Véna’s Backyard Jamu, kterej se jezdí právě u Vény na zahradě, tak jsme nejen zavzpomínali na předchozí ročníky, ale i vyzvídali, jakej setup Véna chystá na letošek.“

Tupý hrany

Podpořte kluky na platformě HeroHero a poslechněte si epizody včetně prémiových závěrečných částí.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Letní dvojrozhovor se Snowboardel jezdci - Michal Štrunc a Štěpán Pruša

Michal Štrunc a Štěpán Pruša se spolu na jaře potkali v Absolutparku a společně zajezdili a natočili povedený edit, který nedávno vyšel. Při té příležitosti jsme kluky vyzvali k rozhovoru a zeptali se jich na pár otázek k videu, k ježdění v AP a plánům na následující sezónu. Pojď si to dát!

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!