Véna Kutil hostem nového dílu podcastu Tupý hrany

Legenda české snowboardové scény Véna Kutil na své zahradě ukrývá světovou raritu v podobě vlastního snowparku s plnohodnotným vlekem. Není tedy divu, že o něj zakopla i dvojice z Tupých hran Tomáš Kroczek a Šimon Bartík.

V novém díle podcastu vyzpovídal osamocený Króča Wénu přímo v centru dění na jeho království v Jablonci nad Jizerou 612, kam se můžete vydat pojezdit i vy! 

„Vénu Kutila (wena.cz), kterej si přes léto nachystal bagrem platformy a splnil si sen. Co všechno to obnáší, co na to říká manželka a kam se bude snowpark posouvat? Navíc se nám doneslo, že není úplně nereálný aby se u Vény na zahradě objevil tréninkovej skok do bagu, což by byl obrovskej posun pro trénink freestylu v ČR - jak to teda vypadá? Véna je taky dlouhodobě bláznem ve vybírání si spotů pro focení nebo natáčení - skoky přes koleje, přes vlastní vlek, ve skalách atd. - jak na tyhle nápady chodí? Ve skalách se pak pohybuje, když sníh sleze, protože jeho druhou disciplínou je bouldering - pro nás vody neprobádané, takže laický dotazy nemohly chybět. No a taky se už příští víkend (5.3.) uskuteční devátej (!) ročník Véna’s Backyard Jamu, kterej se jezdí právě u Vény na zahradě, tak jsme nejen zavzpomínali na předchozí ročníky, ale i vyzvídali, jakej setup Véna chystá na letošek.“

Tupý hrany

Podpořte kluky na platformě HeroHero a poslechněte si epizody včetně prémiových závěrečných částí.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Sledujte živý přenos Rock A Rail v Innsbrucku!

Pro všechny, kdo se tak trošku pohybují ve světe snowboardingu, tak tohle možná nebude úplná novinka, ale my jsme z ní nadšení! Již zítra v sobotu 26.11. 2022 se v Innsbrucku odjede po delší pauze Rock A Rail! Tahle legendární akce, kterou v minulosti všichni hltali všemi smysly se totiž letos vrací a rovnou se přestěhovala do Mekky evropského snowboardingu tedy do Innsbrucku! A my se na ní můžeme koukat v živém přenosu klidně z pohodlí domova!

Akce: Stop Zevling Winter přenese snowboarding a freesking do Prahy

Hola, hola scéno. Máme pro vás další dobrou zprávu. Potom, co jsme se sešli minulý víkend v Havlíčkově Brodě na našem Freeride.cz Snowboard Weekendu, tak se společně můžeme potkat i 10.12. v Praze, kde proběhne další snb a freeski event od partičky Stop Zevling!