Victor Daviet přetvořil snowboarding na dokonalé umění!

Francouzský snowboardista Victor Daviet představuje svůj nový projekt DVD videos. Victor má v plánu natáčet zajímavé snowboardové videa s inspirujícími jezdci a přetvářet snowboarding v dokonalé umění za pomocí talentovaných kameramanů. První díl s názvem White Canvas je důkazem, že to s tím uměním myslel opravdu vážně!

White Canvas

Při práci na prvním videu se Victor Daviet spojil s legendárním snowboardistou a pilotem FPV dronů FrankyMoissem. Dohromady se jim podařilo dát dechberoucí záběry snowboardingu a proměnit sjezdovku v nepopsané plátno, na kterém Victor stvořil mistrovské dílo největších kvalit! Btw... Už vám někdy proletěl dron při boardslidu mezi nohama?

White Canvas, protože to je začátek tohoto nového projektu, a protože carving je prostě umění malovat sníh na bílo.
Victor Daviet

Rider: @victordaviet
Camera: @frankymoiss 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Capita team pojezdil ve Woodward parku

Máme tu povedené teamové video od Capita snowboards. Ten si totiž zajezdil ve Woodward parku v Park City a vznikl z toho tento 5 minutý mixtape. Představí se nám 6 riderů, kteří to tam slušně a ve stylu naložili a na toto video je rozhodně radost pohledět!

Sledujte živě dnešní finálovou zastávku Natural Selection Tour

Dnes se rozhodne kdo se stane králem Natural Selection Tour. Čekají nás totiž finálové jízdy poslední zástavky této tour, která nás vezme do Aljašského Tordrillo Mountain Lodge. Celé to můžeš sledoval živě ve 21:00 na Red Bull TV!

Nostalgický čtvrtek – Souhrn první série

Máme za sebou prvních deset dílů „Nostalgických čtvrtků“, ve kterých jsme každý týden putovali minulostí a ve kterých jsem vám převyprávěl důležité příběhy naší snowboardové historie. V tomto souhrnu se podíváme na všechno co vyšlo a pokud vám něco uniklo, zde máte možnost to napravit a díly dočíst.