Victor Daviet přetvořil snowboarding na dokonalé umění!

Francouzský snowboardista Victor Daviet představuje svůj nový projekt DVD videos. Victor má v plánu natáčet zajímavé snowboardové videa s inspirujícími jezdci a přetvářet snowboarding v dokonalé umění za pomocí talentovaných kameramanů. První díl s názvem White Canvas je důkazem, že to s tím uměním myslel opravdu vážně!

White Canvas

Při práci na prvním videu se Victor Daviet spojil s legendárním snowboardistou a pilotem FPV dronů FrankyMoissem. Dohromady se jim podařilo dát dechberoucí záběry snowboardingu a proměnit sjezdovku v nepopsané plátno, na kterém Victor stvořil mistrovské dílo největších kvalit! Btw... Už vám někdy proletěl dron při boardslidu mezi nohama?

White Canvas, protože to je začátek tohoto nového projektu, a protože carving je prostě umění malovat sníh na bílo.
Victor Daviet

Rider: @victordaviet
Camera: @frankymoiss 

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Finále v rampě na Laax Open 2021 se zapisuje do dějin snowboardingu!

Na hoře Crap Sogn Gion ve švýcarském středisku Laax se včera ve večerních hodinách odjelo první finále v rampě FIS Snowboard Tour 2020/21. V obří 200 metrů dlouhé, 20 metrů široké a 7 metrů vysoké superpipe se proti sobě utkala špička světového snowboardingu o prestižní titul Laax Open.

Jamie Anderson a Niklas Mattsson zvítězili ve slopestylu na Laax Open 2021!

Včera 22.1. 2021 se odjelo finále ve slopestylu mužů i žen na legendárním světovém poháru v Laaxu. Na 500 metrů dlouhé trati s dvěmi sekcemi railů a kreativní sekcí skoků to letos opět pořádně jiskřilo!

Sledujte dnešní a zítřejší finále Laax open

To, že stojí za to sledovat Laax open, je i fakt, že se jedná o poslední světový závod do té doby, něž se pojede český Snowjam. Proto doporučujeme nevynechat dnešní slopestyle a zítřejší half-pipe finálového programu Laax open 2021.