Videa ze Snickers Europa Cupu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour v Peci

V Peci pod Sněžkou se v březnu odjely hned dva zásadní závody. Konkrétně to byl Snickers Europa Cup 2019, tedy závod evropského pohár ve slopestylu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019, tedy v obou případech MČR ve slopestylu. Pojďme se teď podívat na videa z obou akcí!

Report včetně fotek z obou závodů jsme vám již přinesli a najdete ho na tomhle odkaze. Nyní přišel čas na videa z obou závodů, která perfektně vystihují atmosféru, které v Peci pod Snězkou o víkendu 16.-17.3.2019 panovala.

Snickers Europa Cup 2019:

SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019 (MČR):

Více informací ze závodního prostředí českého freestyle snowboardingu můžete sledovat na sociálních sítích Czech Snowboarding:

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Láďa Hrstka o letošní sezóně a Mistrovství světa juniorů

Po dvou letech tady máme k rozhovoru opět mladého zabijáka z jihu Čech Láďu Hrstku, který letos zažil nabitou zimní sezónu plnou zajímavých snowboardových tripů do všech světových směrů. Je to teprve týden, co se Láďa vrátil ze Švédska, kde probíhalo Mistrovství světa juniorů. Jak si to tam užil, za co mu chtěli vzít skipas v Americe a mnohem více se dozvíte níže.

The Wkndrs diktují v novém videu ''Rude Boys''

The Weekenders se vrací po dvou měsíční pauze zpět a tentokrát budou diktovat v rytmu rychlého beatu. V novém videu Rude Boys z kanadského Whistleru to kluci roztočí ve stylu na vysoké otáčky a jako vždy předvedou skvělý snowboarding. Pohodlně se usaďte a zpříjemněte si sobotní odpoledne s partičkou, která jezdí ''pouze'' a jedině přes víkend.

FreerideTV: BEST OF Snowboardel Lokální výzva

Je tady sestřih toho nejlepšího, co se doslova „odjelo“ během letošních 5 zastávek Snowboardel Lokální výzvy. Vyrazili jsme do snowparků po celé ČR, natáčeli jsme, rozdávali věcné ceny od Picture Organic Clothing a po ježdění pili pivka Excelent. Hlavně jsme ale hledali nové Snowboardel team riders na příští sezónu.