Videa ze Snickers Europa Cupu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour v Peci

V Peci pod Sněžkou se v březnu odjely hned dva zásadní závody. Konkrétně to byl Snickers Europa Cup 2019, tedy závod evropského pohár ve slopestylu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019, tedy v obou případech MČR ve slopestylu. Pojďme se teď podívat na videa z obou akcí!

Report včetně fotek z obou závodů jsme vám již přinesli a najdete ho na tomhle odkaze. Nyní přišel čas na videa z obou závodů, která perfektně vystihují atmosféru, které v Peci pod Snězkou o víkendu 16.-17.3.2019 panovala.

Snickers Europa Cup 2019:

SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019 (MČR):

Více informací ze závodního prostředí českého freestyle snowboardingu můžete sledovat na sociálních sítích Czech Snowboarding:

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!