Videa ze Snickers Europa Cupu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour v Peci

V Peci pod Sněžkou se v březnu odjely hned dva zásadní závody. Konkrétně to byl Snickers Europa Cup 2019, tedy závod evropského pohár ve slopestylu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019, tedy v obou případech MČR ve slopestylu. Pojďme se teď podívat na videa z obou akcí!

Report včetně fotek z obou závodů jsme vám již přinesli a najdete ho na tomhle odkaze. Nyní přišel čas na videa z obou závodů, která perfektně vystihují atmosféru, které v Peci pod Snězkou o víkendu 16.-17.3.2019 panovala.

Snickers Europa Cup 2019:

SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019 (MČR):

Více informací ze závodního prostředí českého freestyle snowboardingu můžete sledovat na sociálních sítích Czech Snowboarding:

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Nová zimní kolekce Horsefeathers kombinuje nabité designy i technologie

V Horsefeathers letos slaví 30 let a na letošní zimní kolekci si dali podle nás extra záležet. Najdete v ní totiž věci, které kombinují zábavné designy, ale i technologickou funkčnost, která vás na kopci podrží. Od staré péřovky, která vážila 15 kilo když zmokla se brand posunul o neskutečný krok dopředu a my máme pocit, že jsme tak skočili do budoucnosti. Jo a kdo nechápe narážku na péřovku, nechť si po přečtení článku dá naše video k 30 letům Horsefeathers.

Porkert Bros v povedeném editu z noční session v Saalbachu

Porkert Bros vyrazili během minulé zimy na jaře do rakouského Saalbachu, kde je místo teplého počasí a “sleše“ čekala spíše pořádná vánice. To je ale nezastavilo a dva bratři to tam při noční session roztočili v pořádném sourozeneckém stylu. Pohodlně se usaďte a podívejte se, jak to vypadá, když sněží, protože u nás to letos asi ještě dlouho neuvidíme...

Vyraž na SNOWBOARD ZEZULA Freestyle Camp 2020

SNOWBOARD ZEZULA je tu letošní sezónu opět s FREESTYLE CAMPEM, který se uskuteční od 9. do 13. března 2020 v Deštné v Orlických horách. Brněnská parta zaručuje, že se nudit nebudete ani minutu. Tak se pojďme společně podívat, co na vás čeká.