Videa ze Snickers Europa Cupu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour v Peci

V Peci pod Sněžkou se v březnu odjely hned dva zásadní závody. Konkrétně to byl Snickers Europa Cup 2019, tedy závod evropského pohár ve slopestylu a finále SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019, tedy v obou případech MČR ve slopestylu. Pojďme se teď podívat na videa z obou akcí!

Report včetně fotek z obou závodů jsme vám již přinesli a najdete ho na tomhle odkaze. Nyní přišel čas na videa z obou závodů, která perfektně vystihují atmosféru, které v Peci pod Snězkou o víkendu 16.-17.3.2019 panovala.

Snickers Europa Cup 2019:

SNOWBOARD ZEZULA Tour & Kidz Tour 2019 (MČR):

Více informací ze závodního prostředí českého freestyle snowboardingu můžete sledovat na sociálních sítích Czech Snowboarding:

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.