Video: První epizoda The Crap Show 2023 z Laaxu je venku!

Nový rok je tady a s ním přichází i první epizoda tradičních videí ze snowparku v Laaxu. The Crap Show tvoří již několik let stálý přísun kvalitního snowboardingu z evropského ráje a jinak tomu nebude ani letos. Tak se uvelebte do křesílek a vychutnávejte si, jak banda shredí ráj a vy prožíváte peklo doma. Potom zaklekněte, pomodlete se a třeba nám ten sníh taky někdo pošle. Peace!

Na druhou stranu nezoufejte parto. Ani v Laaxu to se sněhem nemají momentálně lehké a jezdí jen díky nadmořské výšce. Prostě letos si ty srážky střeží Pan Otec někde tam nahoře na nebeské hrátky.

Riders: Mees Oostdijk, Nicolas Müller, Cedric Neff, Kevin Trammer, Celia Petrig, Ariane Burri, Moritz Thönen & Senna Van Drunen

Film & Edit: Blume
Additional filming: Luca Hebling


A prej pokud se pomodlíte s našim merchem z kolekce Unholy, tak šance na sněhové srážky se rázem zdvojnásobí!

Modlí se a modlí

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Zapoj se do HF KIDS SNOW BATTLE a vyhraj SNB kemp na Kaprunu!

Jarní projekt Kaprun je zpět! Zažij jedinečný freestyle camp pod vedením profesionálních coachů z České snowboardové školy v nabitém snowparku Kitzsteinhorn! Neváhej a přihlas se ještě dnes, čeká tě spousta ježdění a zábavy! A v rámci podpory české dětské snowboardové scény vyhlašujeme další soutěž, tentokrát ve formě snowboardového battlu. Na základě kvalifikačních videí, vybereme s porotou ridery, kteří postoupí do dalšího kola a můžou tak soutěžit o dvě místa na campu. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích - BOYS and GIRLS.

Série Open Faces se vrací do Vorarlbergu do oblasti Silvretta/Montafon!

Série závodů Open Faces se vrací do Vorarlbergu, kde již v neděli 25.2. proběhne 4* kvalifikační závod na Freeride World Tour 2025! Sleduj živý přenos níže!

Red Bull Full Moon je zatím nejlepší akcí sezóny 23/24?!

Přátelé, co vám budeme povídat... To co jsme ve středu zažili na holešovickém výstavišti bylo prostě neskutečné. Jezdci se totálně urvali ze řetězu, zapomněli na smrtelnost lidského druhu a vydali se za hranice všeho možného i nemožného. Do teď úplně nerozumíme, jak se to povedlo, že na místě nepřistával vrtulník a všichni z toho odešli více méně po svých (viz. naše video s pády na IG). Pokud jste tam nebyli, tak je nám vás líto, ale třeba aspoň trochu pochopíte, jak to na akci probíhalo po přečtení tohoto reportu.