Video: První epizoda The Crap Show 2023 z Laaxu je venku!

Nový rok je tady a s ním přichází i první epizoda tradičních videí ze snowparku v Laaxu. The Crap Show tvoří již několik let stálý přísun kvalitního snowboardingu z evropského ráje a jinak tomu nebude ani letos. Tak se uvelebte do křesílek a vychutnávejte si, jak banda shredí ráj a vy prožíváte peklo doma. Potom zaklekněte, pomodlete se a třeba nám ten sníh taky někdo pošle. Peace!

Na druhou stranu nezoufejte parto. Ani v Laaxu to se sněhem nemají momentálně lehké a jezdí jen díky nadmořské výšce. Prostě letos si ty srážky střeží Pan Otec někde tam nahoře na nebeské hrátky.

Riders: Mees Oostdijk, Nicolas Müller, Cedric Neff, Kevin Trammer, Celia Petrig, Ariane Burri, Moritz Thönen & Senna Van Drunen

Film & Edit: Blume
Additional filming: Luca Hebling


A prej pokud se pomodlíte s našim merchem z kolekce Unholy, tak šance na sněhové srážky se rázem zdvojnásobí!

Modlí se a modlí

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Laax Open 2023 ovládnuli Marcus Kleveland a Zoi Sadowski Synnott!

Legendární Laax Open je již týden za námi a my vám dnes servírujeme report a spoustu fotografií od Petra Večeřy.

X Games v Aspenu 2023 startují již dnes!

Již dnes v americkém Coloradu startuje další ročník legendárního eventu akčních sportů X Games Aspen. Jako každý rok se zde můžeme těšit i na pořádnou dávku snowboardingu, a proto se v dnešním článku podíváme na to, kdy a kde jednotlivé závody sledovat!

Freeride Junior World Championships 2023 se blíží.

Nejlepší mladí lyžníci a prknonazouvači světa se zas jednou sejdou na jedné z nejočekávanějších akcí juniorské sezóny. Yeti Freeride World Junior Championships by Dynastar je událost, kde nejtalentovanější freerideři nové generace soutěží o získání titulu juniorského mistra světa ve všech čtyřech kategoriích: lyže muži, ženy, snowboard muži a ženy snowboard. Akce, která má sílu utvářet budoucnost freeridu.