Víkendové tipy: COOL Just Ride, Snowboard Zezula tour a Crewbattle

Je tady pokračování našeho pravidelného info servisu Víkendové tipy, ve kterém vám nabízíme přehled snowboardových akcí, které se o víkendu konají. Tenhle víkend proběhnou akce doslova všeho druhu a na své by si tak měl přijít každý.

Snowboardové dění se tento víkend rozprostře na různé české i slovenské hory. Pojďme se tak podívat, co se o víkendu na Ještědu, v Deštném, a na Donovalech děje...

COOL Just Ride! 2019 - Ještěd

V pořadí čtvrtá letošní zastávka COOL Just Ride Tour 2019 nabídne opět nabitý program, těšit se můžete mimo jiné na test centrum téměř 20 značek, dětský závod - Horsefeathers Kids Snowboard Tour, výuku snowboardingu zdarma - Temple Store Free Coaching, Snowboard Zezula Jib Contest, Templestore Ollie Contest, spoustu doplňkových aktivit a partnerských zón a samozřejmě nabitou afterparty.
Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Snowboard Zezula Tour & Kidz Tour 2019 - Deštné v Orlických horách

Další závody českého poháru pro juniory a dospělé Snowboard Zezula tour a série dětských závodů Snowboard Zezula Kidz Tour se odehrají v neděli v Deštné v Orlických horách. Závodit se bude ve slopestylu a to hned v několika kategoriích.

Kompletní info o závodech najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku (SZ Tour) a v události na facebooku (SZ Kidz Tour).

Crewbattle Donovaly: Snow Golf Edition 2019

Slovenské Donovaly hostí tento víkend již legendární akci Crewbattle, během které si můžete užít spousty snowboardingu na super set-​upu, testovačku snowboardového vybavení, grill & chill, skate sessions a samozřejmě klasickou slovenskou afterparty.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a z víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR a na Slovensku.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my jí v článku neuvedli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se u dalšího dílu Víkendových tipů.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.