Víkendové tipy: Lokální výzva, Retro Jam, Shred Vacation a Spring Sesion

Kam vyrazit o víkendu za jarním snowboardingem? Pokud si kladete právě tuhle otázku, možná pro vás máme odpověď v našem servisu 'Víkendové tipy'. Opět vám přinášíme přehled snowboardových akcí, které se o víkendu konají.

Tento víkend se konají celkem 4 snowboardové akce, o kterých víme. V sobotu se na Zadově odehraje v pořadí pátá a závěrečná filming session Snowboardel Lokální výzva. V sobotu se na Neklidu také pojede legendární Retro Jam. Po celý víkend pak bude v krkonošských Vítkovicích probíhat Shred Vacation a celý víkend pojede na Bukovce také SNOWBOARD ZEZULA SPRING SESSION. Pojďme se na všechny akce podívat blíže.

Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV - Zadov

Snowpark Zadov bude v sobotu hostit letos v pořadí pátou a závěrečnou filming session Lokální výzva by Snowboardel & FreerideTV. Náš trojčlenný team ve složení Juraj Matiaš (kameraman), Honza Lohynský (produkční /​ moderátor /​ rider), Filip Lucký (Snowboardel rider) a Eda Klíma (Snowboardel rider) s vámi bude během dne natáčet vaše jízdy a triky ve snowparku. Současně budou Snowboardel team riders Filip Lucký Eda Klíma odměňovat ty nejlepší triky věcnými cenami od Picture Organic Clothing. Všichni tak budou mít záběry ve videu, které vyjde v týdnu po akci a zapojí se tak do hledání nových team riderů do Snowboardel teamu na příští sezónu.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Retro Jam 2019 & Memorial Zbyška Jandy

V krušnohorském Cinestar Snowparku Neklid proběhe v sobotu také 9. ročník legendární akce Retro Jam. Smyslem akce je se dobře pobavit, a to ideálně na retro prknech a v retro oblečení. Zoufat ale nemusí ani ti, kdo zrovna retro věci mít nebudou. Pojede se totiž i kategorie new school. Během dne se pojede i závod Back in the days 80's & 90's, a to jako memoriál Zbyška Jandy. Setup parku bude rádiusový a na konci tratě bude stát majestátní quaterpipe.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

Shred Vacation

V K2 Snowparku ve Vítkovicích proběhne o víkendu další ročník akce Shred Vacation, která obnáší pohodové a volné ježdění v nově přestavěném snowparku. Těšit se můžete na několik contestů, sobotní noční night shooting, celovíkendové natáčení a focení a samozřejmě nabité afterparty!

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři, nebo v události na facebooku.

SNOWBOARD ZEZULA SPRING SESSION Vol. 4

V Gravity Snowparku Bukovka to o víkendu bude opět žít snowboardingem naplno! V rámci SNOWBOARD ZEZULA SPRING SESSION tam totiž proběhnou foto & video shooting sessions, freeski & snowboard public contesty, friday night session a celovíkendový mejdany.

Kompletní info o akci najdete v našem kalendáři a v události na facebooku.

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a z víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR a na Slovensku.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my jí v článku neuvedli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se opět koncem příštího týdne u dalšího dílu Víkendových tipů.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.