Víkendové tipy: Závody, openingy a kamarádská session

Když je v rámci online magazínu více jednotlivých sekcí, často se obsah může vzájemně prolínat a tvůrci obsahu se tak můžou vzájemně inspirovat. Kolegové z FREESKI sekce (Ahoj Maty!) nás tentokrát inspirovali se svou rubriku Víkendové tipy a my vám tak z našeho snowboardového pohledu nabízíme přehled akcí, kam můžete o víkendu vyrazit.

První únorový víkend je co se týče akcí pestrý a na své by si tak měl přijít opravdu každý. Byť předpověď nehlásí žádnou hitparádu, můžete se spolehnout, že meteorologové se častěji pletou, než mají pravdu a tak nemá smysl se na předpověď počasí příliš vázat.

SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019 - Vítkovice

V sobotu proběhne ve Freestyle Area Vítkovice první letošní zastávka Českého poháru ve freestyle snowboardingu a druhá zastávka dětských závodu Snowboard Zezula Kids Tour. Na programu jsou závody ve slopestylu + best trick. Kompletní informace o celém závodu se dozvíte u nás v kalendáři nebo v události na facebooku.

Gravity Snowpark Bukovka - Grand Opening 2019

Ve Skiresortu Buková hora v Orlických horách proběhne v sobotu slavnostní otevření Gravity Snowparku Bukovka, který po zhruba 10 letech znovu dostál opravdu nabitému set-​upu a pyšní se tak 15 překážkami a 2 skoky. Na programu jsou menší contesty, foto & video shooting, občerstvení u grillu a celodenní našláplé sety od DJs. Náš FreerideTV team bude na místě, takže se můžete těšit na video z akce, ve kterém se i možná objevíte ;) Více informací o akci najdete u nás v kalendáři nebo ve facebookové události.

Kozí dar 2019

Tahle akce je vyloženě lahůdkou pro ty, kdo mají snowboarding v srdci a chtějí si užít netradiční set-​up a pohodovou atmosféru, kterou David Horváth a jeho parta na tenhle víkend připravila. Nejvíce se o tomhle kamarádském závodě ve Skiareálu Kozákov dozvíte z videa přímo od Davida.

Snowpark Opening - Štrbske pleso

Pokud to máte blíž na Slovensko do Tater, můžete si střihnout opening snowparku na Štrbském plese. Čeká vás celodenní session a večerní afterparty. O téhle akci se více dozvíte ve facebookové události.

Kam jinam?

Pokud si kladete tuhle otázku a ze všech víkendových akcí jste si nevybrali, nebo zkrátka nemáte rádi lidi a radši si jezdíte někde mimo dění, mrkněte do PARKS INFO, kde najdete aktuálně otevřené snowparky v ČR.

Kdybyste věděli ještě o nějaké akci, která se děje tenhle víkend a my na ní zapomněli, tak nám napište do komentářů, nebo na e-​mail. Díky a těšíme se u dalšího dílu Víkendových tipů.

Napsal

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.