Vydejte se do Švýcarska na SnowCamp Arosa!

Vydejte se do krásného Švýcarska na SnowCamp Arosa a užijte si několik dní zábavy s partou dobrých lidí. Máme tady pozvánku od jednoho z realizátorů kempu Petra Večeřy!

14. ročník snowboard/splitboard/ski/freeski kempu v Arose.

Už jste byli? Jestli ještě ne, tak je na čase se přijet podívat do Langwies a užít si jízdu vláčkem přes Langwieser viadukt do nedaleké Arosy. Bydlení je zajištěno v Haus Strela v Langwies (1370m) odkud se můžete vydat sami na celodenní tůry např. do Davosu nebo do zapadlých vesniček v okolí s názvy Sapun nebo Medergen.
Oblíbenou destinací je vrchol přímo nad Langwies s názvem Mattjischhorn 2461m - pěkně a bezpečně po dlouhých pláních k lesu a korytem potoka zpět k našemu kostelu.

Foto a video dokumentace: Petr Večeřa (@chillipicturesbali) & Martin Grobe (@grobe.photo) 

Ubytování je s polopenzí, avšak takovou kuchyň jste na žádné dovolené ještě nezažili. Tohle totiž není dovolená, ale Snowcamp Arosa a GuiltyPleasureCrew přesně ví, co dělají.
Arosa, malebné městečko vysoko v horách - 1700m nad mořem odkud se můžete vydat lanovkami na 3 vrcholy: Weisshorn, Hornli a Bruggerhorn a vesele si brouzdat s úsměvem po středisku. Pokud jste náročnější jezdci, pak velkou gondolou přes oudol do Lenzerheide, kde je dalších 120km sjezdových tratí. 
Pokud se vaše aktivity zaměřují na ježdění mimo sjezdovky, pak vás asi bude zajímat tzv. Ski Safari - Arosa - Tschiertschen - Lenzerheide a zpět - na tůru není třeba sněžnice ani pásy, takže se celý den prakticky jen vozíte.

Jak to asi zhruba probíhá:

Příjezdový den, neděle - grilovačka na kluzišti, následně pak ježdění po středisku, v parku i mimo sjezdové tratě, přednášky o lavinách, vybavení, turnaj ve fotbálku, rozbory pohybů a zlepšování techniky jízdy, volba terénu a jak ho číst, lavinová prevence, praktické vyhledávání, olie contest, DJ Leandro, TanzGarten a další horské aktivity pro ty, co se nebojí přijet. 

Foto a video dokumentace: Petr Večeřa (@chillipicturesbali) & Martin Grobe (@grobe.photo) 

Highlights:

  • čtvrtek - Sunset Session a olie contest na terase restaurace Sit Hutte. 
  • pátek - Haus Strela party - dress code Out of Space
  • sobota - DayDance na terase restaurace AlpArosa - TanzGarten

Termín:
10.3. - 17.3.202

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Zoltán Strcuľa a Roman Dlauhý zabili v The Crap Show!

Československo se zase spojilo, když Roman Dlouhý a Zoltán Strcuľa zabili ve třetím letošním díle The Crap Show!!! Nejnovější díl z téhle tradiční série snowboardových videí z evropské mekky freestyle snowboardingu je opět venku a my si ho díky našim klukům fakt vychutnali. Tak na to koukejte!

Silvretta Montafon hostila vydařenou zastávku FWT Qualifier!

Na kvalifikačním závodě 4* FWT v Silvretta Montafon se organizátorům a jezdcům zadařilo a podmínky klaply na jedničku!

Jižní Amerika na tebe čeká ve freeridovým filmu "Zonda"

Američan Dorian Densmore nám vezme na velký dobrodružství do jihoamerických And...