Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.3

Druhý soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili Backflip. Účast se od prvního soutěžního týdne podstatně zlepšila, což nás velmi příjemně potěšilo. Po minulých čtyřech příspěvcích se účast zvedla na pěkných deset. Všem zúčastněným děkujeme za super backflipy a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.2

Jako první se zúčastnil @vojtaczv , který se objevil i v prvním soutěžním kole a my máme velkou radost, že jsme mladého Vojtu viděli znovu a dokonce hlavou dolů do perfektu. Jako další se zúčastnili @martyjirista , @1dennyp , @dominikjanouch , @petrkasakkase , ''drogový baron ze záhrobí'' @pabloescobar259 , @jakub_holubec , @paveljancata a @struncm. Jinak soutěž pojal @coolsnowboardschool , který udělal luxusní backflip se super nose bonkem o knuckle, HaHa. Doufáme, že vás všechny ještě v budoucích kolech uvidíme zabíjet. Moc vám děkujeme za účast a musíme říct, že vybrat vítěze tentokrát nebylo vůbec jednoduché, protože všechny Backflipy byly fakt dobré!
Kdo to teda otočil přes hlavu nejlépe?
V redakci jsme jako vítěze zvolili @jakuba_holubce , který svůj Backflip odpálil z Pole jamu a vůbec se toho nebál. Kubovi děkujeme za stylovou podívanou a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden ještě zůstaneme na skocích a jako trik do #FRInstaChallenge jsme vybrali klasickou Frontside 360. Je zcela na vás jestli Frontside 360 uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na kopci. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 27.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám nic nestane a budeme se těšit na vaše podání Frontside 360.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Frontside 360 vám dnes zadáji mistři @mikipajer a @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.