Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.3

Druhý soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulou středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme zvolili Backflip. Účast se od prvního soutěžního týdne podstatně zlepšila, což nás velmi příjemně potěšilo. Po minulých čtyřech příspěvcích se účast zvedla na pěkných deset. Všem zúčastněným děkujeme za super backflipy a jdeme se teda podívat, kdo to přes hlavu poslal nejlépe.

Freeride.cz Insta Challenge vol.2

Jako první se zúčastnil @vojtaczv , který se objevil i v prvním soutěžním kole a my máme velkou radost, že jsme mladého Vojtu viděli znovu a dokonce hlavou dolů do perfektu. Jako další se zúčastnili @martyjirista , @1dennyp , @dominikjanouch , @petrkasakkase , ''drogový baron ze záhrobí'' @pabloescobar259 , @jakub_holubec , @paveljancata a @struncm. Jinak soutěž pojal @coolsnowboardschool , který udělal luxusní backflip se super nose bonkem o knuckle, HaHa. Doufáme, že vás všechny ještě v budoucích kolech uvidíme zabíjet. Moc vám děkujeme za účast a musíme říct, že vybrat vítěze tentokrát nebylo vůbec jednoduché, protože všechny Backflipy byly fakt dobré!
Kdo to teda otočil přes hlavu nejlépe?
V redakci jsme jako vítěze zvolili @jakuba_holubce , který svůj Backflip odpálil z Pole jamu a vůbec se toho nebál. Kubovi děkujeme za stylovou podívanou a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden ještě zůstaneme na skocích a jako trik do #FRInstaChallenge jsme vybrali klasickou Frontside 360. Je zcela na vás jestli Frontside 360 uděláte ve snowparku, v backcountry, nebo kdekoliv jinde na kopci. Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 27.2.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám nic nestane a budeme se těšit na vaše podání Frontside 360.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Frontside 360 vám dnes zadáji mistři @mikipajer a @jan_lohynsky

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!