Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.4

Další soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám jako na zlatém podnose přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulý týden ve středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme vybrali FS 360. Od minula se účast moc nezměnila a pod hashtagem přibylo osm nových videí, což je i tak pěkné číslo. Všem zúčastněným děkujeme za pěkné ''FS trojky'' a jdeme se teda podívat, kdo se dokola točil nejlépe a nejkreativněji.

Freeride.cz Insta Challenge vol.3

Young blood účastníkem tentokrát byla @zuzkakudlackova , která dala pěknou trojku na skoku na mísečkách. Jako další se zúčastnil @coolsnowboardschool , který tentokrát po minulém backflipu na břicho vrátil pěknou FS 360s tail grabem. Dále se pod hashtagem #FRInstaChallenge objevily příspěvky od @jirkaparizek , @o.susicky , @rejzak88 , @martyjirista , @littlesmurf_ a od @hutysta , který jako jediný zvolil alternativní cestu a to, že trojku udělal ven z railu. Všem moc děkujeme za super videa a doufáme, že vás ještě v dalších výzvách uvidíme.
Kdo teda udělal FS 360 nejlépe?
Jak minule, tak i tentokrát vybrat vítěze nebylo vůbec jednoduché, ale v redakci se nám nejvíce líbila ''trojka'' od @martyjiristy , který si do rotace chytil stylový Chicken Salad grab. Mártymu děkujeme za stylovou a kreativní podívanou a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-​shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se ze skoků přesuneme na ''železa'' a jako trik do #FRInstaChallenge jsme vybrali klasickou Cab 270 do zábradlí, boxu, nebo roury, výběr překážky už necháváme zcela na vás. Jestli náhodou nevíte, jak se Cab 270 do dělá, tak to znamená, že jedete na switch a uděláte FS rotaci o 270 stupňů do nějaké překážky (viz.video ukázka). Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 6.3.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám nic nestane a budeme se těšit na vaše Cab ''dvojky''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Cab dva do vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.