Vyhlášení a pokračování Freeride.cz Insta Challenge vol.4

Další soutěžní týden naší instagramové soutěže je za námi a my vám jako na zlatém podnose přinášíme výsledky a novou výzvu na následující týden. Minulý týden ve středu jsme vám zadali trikovou výzvu a jako trik jsme vybrali FS 360. Od minula se účast moc nezměnila a pod hashtagem přibylo osm nových videí, což je i tak pěkné číslo. Všem zúčastněným děkujeme za pěkné ''FS trojky'' a jdeme se teda podívat, kdo se dokola točil nejlépe a nejkreativněji.

Freeride.cz Insta Challenge vol.3

Young blood účastníkem tentokrát byla @zuzkakudlackova , která dala pěknou trojku na skoku na mísečkách. Jako další se zúčastnil @coolsnowboardschool , který tentokrát po minulém backflipu na břicho vrátil pěknou FS 360s tail grabem. Dále se pod hashtagem #FRInstaChallenge objevily příspěvky od @jirkaparizek , @o.susicky , @rejzak88 , @martyjirista , @littlesmurf_ a od @hutysta , který jako jediný zvolil alternativní cestu a to, že trojku udělal ven z railu. Všem moc děkujeme za super videa a doufáme, že vás ještě v dalších výzvách uvidíme.
Kdo teda udělal FS 360 nejlépe?
Jak minule, tak i tentokrát vybrat vítěze nebylo vůbec jednoduché, ale v redakci se nám nejvíce líbila ''trojka'' od @martyjiristy , který si do rotace chytil stylový Chicken Salad grab. Mártymu děkujeme za stylovou a kreativní podívanou a vyhrává teda balíček Freeride.cz s trikem, kulichem a kšiltovkou dle vlastního výběru z našeho e-​shopu.
Odkaz na Freeride.cz e-​​shop zde.

Triková výzva pro tento týden je...

#FRInstaChallenge

Tento týden se ze skoků přesuneme na ''železa'' a jako trik do #FRInstaChallenge jsme vybrali klasickou Cab 270 do zábradlí, boxu, nebo roury, výběr překážky už necháváme zcela na vás. Jestli náhodou nevíte, jak se Cab 270 do dělá, tak to znamená, že jedete na switch a uděláte FS rotaci o 270 stupňů do nějaké překážky (viz.video ukázka). Čas na přidání videa na Instagram máte do příští středy 6.3.2019 do 12:00. My vám držíme palce ať se vám nic nestane a budeme se těšit na vaše Cab ''dvojky''.
Pravidla soutěže najdete zde.

Opět se soutěží o balíček triko, kulich a kšiltovka od Freeride.cz dle vlastního výběru.

Cab dva do vám dnes zadá @vasek_cajka.

Na Instagramu nás můžete sledovat zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!

Sims Snowboards je zpátky! Nabitý team se představuje ve videu PROMO ONE

Legendární snowboardová firma Sims Snowboards, která stála na úplném počátku snowboardingu, a kterou v roce 1976 založil Tom Sims je zpátky! Značka vystupuje jako Sims Collective a součástí teamu jsou John Jackson, Keegan Valaika, Tadashi Fuse, Scott Blum, Shuhei Sato, Cody Warble a Nik Baden. No není tohle dream team? Mrkejte na jejich první video PROMO ONE.